Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VIBRATONE- výrobok na odstranovanie tuku a celulitidy

tralalaaa

podla mna, ked uz aj tak musi clovek upravit stravu a cvicit, aby mu desat minut denne s vibratonom pomohlo, tak to ho ani nepotrebuje.. a este si myslim, ze tak silne vibracie vobec nie su pre telo dobre. musi to hrozne otriasat organmi v tele.. ako fakt :D a mozno aj stavcami chrbtice, sa vam vychylia tymi vybraciami ked si budete zadok masirovat... :) neviem ja by som za to peniaze nedala

Ruranka

No moje je to dobre jedine tak na nafuknute brucho.... Nepocítila som ze by som nejko schudla po cca 3 mesiacoh a kazdy den hodinka a pol na sebe.... Jedine to riadne klepe... Navyse mi to poslali take napoly oškrabane dietny plan jedine v Aj Tal ačín.... škoda peňazí....

sade8

no ja som tiez mala nieco podobne a boli to take vyboje - a bolelo to no otrasne - stalo to sedemsto korun a tiez to poputovala do kosa

eenka

ja simyslim ze je to totalna hlupost ... ako moze nekto schudnut na zaklade natriasania ???? to je jak ta parodia v SOS co chodilo na STV1 a ,,edita sipeky´´cica nezer :D ... otec raz mame daroval len tak nieco podobne len tak zo srandy a viete co to akurat tak robilo ? kopalo :D tak ako elektrina a nakoniec to aj tak skoncilo v kosi ked sme sa sli stahovat ... neviem bolo to uz davno mozno nova generacie tachto strojov prinesie aspon ciastocne riesenie pre celulitidu pretoze liecba ultrazvukom vyjde zhruba 699€ :D ,,malickooo´´

sabiiii

zelené je registrovane,cervene znamená,ze tam uvidla aj mail...inac som si vsimla ,ze v madarsku maju skoro taky isty pas Dyras len je to 1/4 z teleshop. ceny. myslite si,ze je takisto ucinná len preto lacnejsia lebo dyras nie je taka "znacka" ako veci teleshop-u?

alubinka

strasne ma svrbi pokozka ked to vibruje :D a ucinok?? nebol ziadny, ale mozno aj tym ze som ho nepouzivala pravidelne...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VIBRATONE- výrobok na odstranovanie tuku a celulitidy - Fórum - ZDRAVIE.sk