Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako naucit priatela aby vedel nieco vybavit?

Príspevok v téme: Ako naucit priatela aby vedel nieco vybavit?
cvrcekk

S priatelom sme spolu uz skoro 4 roky, velmi sa lubime, je to super clovek..Co mi ale na nom dost vadi, ze nevie nic vybavit..Viem ze niekto ma na to bunky viac, iny menej..Ale on vobec..Odmieta kamkolvek zavolat, hocico zarezervovat..s tym ze on to nevie a je mu to neprijemne...Tyka sa to veci, kde musi s ludmi komunikovat..Ked uz naozaj, ze vazne musi, napr.ze to potrebuje do roboty, to to urobi, ale osobne, nie telefonicky a je z toho cely nervozny..Pritom je velmi zodpovedny, pracovity..Poradte mi ako ho nenasilne naucit vybavovat veci a prevziat zodpovednost za nejake veci aj na svoje plecia..Diky moc..

lea

to je normalne. znamena to, ze je pravy chlap. ti nemaju mozog na take vyumelkovane zdvorilosti. zeny maju lepsie komunikacne schopnosti

cvrcekk

a este mam pocit ze mu chyba taka ostrielanost v hladkej komunikacii..Nie ze by to nevedel ale nie je to prenho prirodzene..mam na mysli to ze ked je s kamosmi, hovoria si veci natvrdo..napriamo bez obalu..ale mam pocit ze niekedy nie je prenho prirodzena "zdvorilostna"komunikacia (nemyslim nejake pretvarky,ale take bezne konverzacie co sa hladko vedu medzi ludmi co sa nepoznaju, alebo sa poznaju malo)

cvrcekk

no on by podla mna aj chcel..ale ma z toho strach, ze to nevybavi dobre..a co ked povie nieco nevhodne..a tak..No a ked hovorite ze sa to da naucit..poradte ako?Par rad som si uz precitala..vyskusam :)..este niekoho nieco napada..?

lea

podla mna sa take veci daju naucit, len treba chciet. mali sme kedysi v praci uplne nemoznu kolegynu, clovek by povedal, ze do 10 nevie naratat, taka bola zakriknuta. no a ked bolo treba vymenovat veduceho, nikto nechcel ist, tak sa ona prihlasila a po 2 rokoch sa tak vypracovala, ze nielenze vedela vybavit, ale este bola aj drza :-) takze netreba to mat v genoch, staci chciet, ale mozno tvoj priatel ani tak velmi nechce

cvrcekk

Si myslim ze problem je aj v tom, ze si neveri..A ked uz zacne byt "akcny" tak podla mna si vyberie nejaku hovadinu..napr.hlada si pracu-ma nejake dobre ponuky..nejde tam..vymysla ze preco nie..a ked sa mu naskytne podla mna nejaka somarina, tak tam ide..(a vacsinou to aj somarina je a potom sa mu len potvrdi to jeho"ze aj tak sa to neda, on to nevie..a naco")

cvrcekk

vecernica..no moj priatel by tam teda nezavolal ani keby som predstierala ze neviem co..Chceme ist lyzovat a vsetko musim obvolavat ja..no a minule ma cosi nahneval tak som mu dala cislo a povedala ze nech tam zavola on, ze ma to nebavi..A on ze nezavola, ze mu je to neprijemne..ze radsej nepojde na dovolenku..Mne to vadi preto, ze niekedy mam pocit ze vsetko je na mne :(..A mas pravdu, ked uz priatel nieco zistoval, tak sa nikdy poriadne nespytal a nic sme sa vlastne nedozvedeli a aj tak sa tam muselo volat znovu.

vecernica

aj moj partner bol taky.Robila som sa ze ja to tiez teda neviem vybavit. a hovorila som mu :JA tam nemam chut zavolat, ja to neviem ,hanbim sa,.a ..tak milostivo zavolal on.ALe strasne to vybavoval polku veci sa nespytal ,tak som to musela tajne urobit druhy krat ja.Ale vycvicila som ho , hoci si myslim ze zeny vedia byt v tomto praktickejsie.Nemusi ti to tak vadit. Ved vie ine. rozdelte si ulohy.

agina

Tak podla mna sa to naucit neda.Ak to raz nema v genoch, tak to je potom tazko.Trochu sa to da ovplyvnit, ze bude jednoducho k tomu prinuteny...

Lea21

mozno by mu pomohla "liecba ohnom"- zamestnat sa v zamestnani, kde je vybavovanie cez telefon zakladom prace - telefonista, recepcny a pod. mnoho ludi vie dobre vybavovat po telefone pracovne zalezitosti, ale ked ide o ich vlastne zaujmy, su zrazu bezradni

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.