Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podprsenka - Zdrave / Nezdrave

RNG

Karolinka, japonky v Japonsku nemaju prakticky ziadnu rakovinu prs, ani tie, co nosia podprsenky.
Jedia totiz minimum spalenych tukov,hodne surovych a polosurovych jedie, zeleniny, morskych rastlin s obsahom 80 krat tolko jodu, ako dostaneme my v potravinach(pozri na temy cysty, myomy, hrcky,tumory... v predoslych temach)
Naviac maju porcelanovu plet, bez acni.

Tie iste japonky, ked pridu do USA a zacnu jest tunajsiu potravu, odrazu maju tie iste problemy, ako ini americania. Koniec porcelanovej pleti!

dvojbotka

no...je sranda ako kazdy vravi nieco ine :D asi troska obmedzim pouzivanie doma aby t bolo tak dako v priemere :D a o 40 rokov vam napisem ako som dopadla :DDD

majo23

niekde som cital ze to podprda sposobuje rak.prsnika.neviem ci niektore bez nej ste zdravsie ale viem ze krajsie:-))

lea

myslim, ze nie je ziadne riziko, ak nejde o prilis tesnu podprsenku, tak ju mozes nosit cely den. ale v noci urcite nie, lebo su aj zeny, co ju nosia v noci pri spanku.

mentolka

Asi zalezi aj to ake mas prsia,ak male lentilky tak podprsenku vobec nepotrebujes.Ale take riadne tazke prsia (mozes s nimi kojit vodnikov z mosta)asi potrebuju oporu po cely den.Inak tie japonky ma zaujali....

karolinka 76

Ja som zasa pocula ale nemam to overene,tak ma neberte vazne ze v Japonsku kde zeny este v urcitych oblastiach chodia vyhradne v kimone a nepouzivaju nikdy podprsenku nemaju zaznamenany ani jeden pripad rakoviny prsnika.Aj ked ja si osobne neviem predstavit chodit bez podprdy,hlavne na verejnosti.Doma ju rada odhodim a chodim s pozitkom s "bimbajucimi"

mira

Myslím, že problém je len v tom, že tieto kúsky sa vyrábajú zo syntetického materiálu a ten bráni prúdeniu energie v tele. Kvalitnú spodnú bielizeň z bavlny takmer nedostať. Kto viete, poraďte.

mira

Myslím, že problém je len v tom, že tieto kúsky sa vyrábajú zo syntetického materiálu a ten bráni prúdeniu energie v tele. Kvalitnú spodnú bielizeň z bavlny takmer nedostať. Kto viete, poraďte.

RNG

Spravna podpora je dobra, prilisne otriasanie skodi.
Ked tlaci, skodi, to da zdravy rozum. Ked tlaci, obmedzuje cirkulaciu tj znizuje regeneraciu aj imunitu, tj prispieva k pravdepodobnosti vyvinutia rakovinnych buniek, ktore nie su pre obmedzenu cirkulaciu telesnou obranou znicene.
Ale hlavne dovody pre rakovinu prs su ine, hlavne synteticke hormony a celkove zamorenie.

dvojbotka

no to ja ju uz pouzivam dlho dlho len som minule pocula daco take ze to moze sposobovat rakovinu prsnika tak preto sa pytam :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podprsenka - Zdrave / Nezdrave - Fórum - ZDRAVIE.sk