Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ocny tlak

danka42

Radana, nemyslím si že Janík oblbuje ľudí. Chodila som na kupunktúru asi pred 10 rokmi kôli chrbtici, veľmi mi to pomohlo. Neverila by som, keby som to nebola odskúšala. Moja očná lekárka tiež akupunktúru doporučuje, len u nás sa práve glaukomu nikto nevenuje.Väčšinou len pohybové problémy.

danka42

Mjaník, lekár čo v BB robí akupunktúru mi povedal, že glaukom sa nerobí akupunktúrou, že o tom ani nepočul. Tak neviem.

aduliena

Ja mám tiež vysoký očný tlak, používam kvapky Xalatan, kvapkám si vždy večer. Nemám žiadne problémy, tlak mám už ok.

danka42

Mjaník, informovala som sa na akupunktúru, lekár čo sa s tým zaoberá, vysoký očný tlak nelieči. Neviem, nepoznáš niekoho v BB?

mjanik

jednoducho: na chrbte sa napichnú 2 body,na bruchu(pod rebrámy sú ďalšie dva body a podľa potreby sa môžu pridať ďalšie body

Danka

Ja sa liečim od októbra kvapkami ráno Duotrav, na obed a večer Azopt. Tlak sa mi znížil, ale ešte stále nie je dobrý. Iná liečba by zaujímala aj mňa, lebo od tých kvapiek ma bolia oči a mám ich také ligotavé.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ocny tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk