Ked je nador v hlave su niake priznaky?

bububu

mna bolieva aj danne hlava mam pocit na zvratcanie ale nevraciam a aj sa mi toci hlava robili mi rozne testy ale nic nezistili bral som aj tazke lieky na akne ale vysadil som ich koli problemom co sa zacali objavovat ale nepomohlo to neviete poradit co by to mohlo byt?

jano12

mna tiez bolieva hlava vzdy 1-2dni niekedy aj dlhsie potom tak 2mesaice nic a zase ako pisal \\\\\\\"iko\\ \\\\\" závrate,dvojité videnie, odpadávanie a pod. nemam. neviete cim je to sposobene ?

jano12

mna tiez bolieva hlava vzdy 1-2dni niekedy aj dlhsie potom tak 2mesaice nic a zase ako pisal \\\\\\\"iko\\ \\\\\" závrate,dvojité videnie, odpadávanie a pod. nemam. neviete cim je to sposobene ?

tatula

ahojte prosim cim sa prejavuje nador v hlave??totiz ja mam casto bolesti hlavy...skoro kazdy den...ale to nie su az take hrozne bolesti,to sa da v pohode vydrzat...ale sice nemam ani dvojite videnie,ani nic podobne..len ta bolest hlavy..a ja som neuveritelny hypohonder,tak mi napadlo,co by to nebol nahodou nador v hlave,bojim sa...prosim poradte mi..

damaxy

anonym v tomto ti neviem poradit ale skús vytvorit si vlastnú temu a pomenuj konkretne mozno sa zapoja aj tí čo im to presne nieco hovorí

anonym

dobry den,
chcela by som sa spytat na nadorove ochorenie semennika. manzel bol operovany na nador semennika a podstupil radioterapiu. no momentalne sa mi stazuje na bolesti v druhom-doteraz zdravom semenniku. dokonca vcera sa mi zacal stazovat na velke bolesti noh- nie svalov a mal ich opuchnute. prosim o radu. moze sa jednat o sirenie metastaz? dakujem velmi pekne

damaxy

Aj nádory na mozgu ako inde v tele nemusia byt hned zhubné a nebezpečné.Poznám pani,ktorá mala nádor,že jej tlačil na nejaké centrum v mozgu a prejavovalo sa to odpadávaním a točením hlavy.Nakoniec jej to museli operovat aby sa jej to nezvačšovalo,a neohrozovalo jej to život.Ale ako bolo napísané príznaky bolesti a podobne nemusia pramenit z nádoru v hlave.