Ked je nador v hlave su niake priznaky?

hakis

Pred 4 rokmi som asi na 1 hodinu prestala rozoznavat farby videla som ale neprecitala by som nic. Teraz sa mi to zopakovalo.Ja myslim ze to mam zo stresu.mam ist na ct.Hlava neboli.Nevracam.Vidim ok.s pocitacom nerobim.Preco tie mziky.ct som uz absolvovala pred 15 rokmi 3x.mala som abces nezhubny pri chrbtici.prosim radu.

tiginaki1

ahojte!
bola som v maji na ct vysetreni s hlavou,vysledky dopadli dobre,teda ziaden nalez nebol,co som velmi rada.no napriek tomu,bolesti hlavy pretrvavaju nadalej a to asi tak,ze aj mesiac ma hlava neboli a potom ked to pride tak ma boli aj 4 dni v kuse,je to vzadu na hlave,pred rokom som sa tam buchla a odvtedy mam tieto problemy,tiez sa mi tvoria modriny ale iba na nohach,staci male tuknutie a modrina ako svet :( neviem ci to s tym nejako moze suvisiet,moze mi prosim niekto poradit?
dakujem

vsevedka

Báť sa, že je to niečo horšie a neísť k lekárovi ti nepomôže, hoci z jedného dňa na druhý sa ti zrejme karcinóm z ktorého máš strach nevytvoril, najskôr to môžu byť neškodné podkožné tukové nádorčeky, určiť diagnózu môže však skutočne len lekár po prezretí vzniknutých útvarov.

ancurik

Dobry den, chcela by som sa opytat... mam teraz statnice v skole a mala som aj problemy doma, bola som dlho v strese a asi pred troma dnami (zo dna na den)sa mi vzadu na hlave urobila hrcka ktora ma velmi boli, a dnes som si vsimla ze uz nieje len jedna ale mam tri, najprv som si myslela ze su to vyrazky, ale je to pod kozou, tvrde a boli to.. boli ma z toho uz cela polovica hlavy, chcem sa len opytat ci to nemozu byt len nahromadeniny neakej tekutiny, ktora tak ako prisla aj odide, alebo ci mam cim skor vyhladat doktora a zacat sa bat ze to moze byt nieco horsie ked to tak boli :(

1863

dobry den ja chcel by som sa spitat na par veci ohladom mojho problemu.Pred par rokmi som boxoval a v praci som mal uraz hlavy a ten sa opakoval presne po roku to iste.Uder do hlavy bezvedomie a prebratie sa v nemocnici alebo v sanitke.Dalsi problem som mal ked som z nicoho nic odpadol v praci a 50 minut ma resuscitovali kym som naskocil.Moj problem je ze ma casto boli hlava mam velky tlak hlavne v zadnej casti hlavy,casto mi hlava strpne,a som malatny mam casto hviezdicky pred ocami a pod.veci ...bol som na vysetreniach[zijem v zahranici ]ale nikde mi nic nezistili ..bol som aj na CT a ani tam nic...ale tie bolesti mi neprestavaju ale mam pocit ze sa stupnuju ...par krat sa mi stalo ze som pri chodzi hore schodami padol nakolena ale hned som sa zdvyhol...mozete mi poradit co mam robit?strasne rychlo zabudam,nepametam si vela veci nejdem si na nic spomenut...k tmu mam este aj tlaky v rudniku...Lekari v krajine kde zijem mi nic nenasli ...mam ist na magneticku rezonanciu? za kazdu pomoc vopred dakujem-a ak by to bolo mozne kedy ste mi odpisali na moj mail buldocek2@azet.sk

Help

Zuzka279- bojis sa ist k lekarovi???
A co......odkusne ti hlavu?????
Tak sa boj dalej a stresuj sa cely zivot ,ze co ti je.
To je pristup k vlastnemu zdraviu!

Zuzka279

Ahojte.Prosím poraďte mi . Už zhruba 7 rokov mávam sporadické bolesti hlavy. Väčšinou tlakového charakteru celej hlavy. Zistili mi aj tetaniu. Som aj dosť stresmen. Cítila som aj akýsi až tlak alebo až pálenie v očiach. Lenže posledné 2 týždne cítim viac tlak na jednej strane a na jednom oku tlak až pálenie. Niekedy ma na tej strane aj pichá. Takisto ma bolieva krčná chrbtica a mám už od detstva vybočnú nosnú prepážku /úraz na volejbale/. Neviem či to s tým môže súvisieť. Veľmi sa bojím ísť k doktorovi.

soffa

bolest hlavy mozes mat aj zo zanesenych criev.pomoze crevna sprcha.hlava ta moze boliet aj od toho ze mas slabsi zrak a mas nosit okuliare.je vela pricin nemusis hned mysliet na najhorsie

tiginaki1

dobry den!
tak bola som u lekara a vyzera to tak,ze pojdem na CT vysetrenie s hlavou.
mohol by mi niekto prosim povedat,ak ma skusenosti ako to prebieha na takom CT vysetreni?? dakujem

Oliverko

Zdravim poradte prosím mam takýto problem: pri buchnutí alebo udretí hlavy na prevazne zadnej casti, pocitujem cudny pocit v pravom oku ako by som mal zoslabeny ocný sval a celkovo mam iný pocit v priestore ako normalne hlava ma nebolieva vobec, nebýva mi ani zle. Vzdy sa mi to stáva pri udere alebo buchnutí do hlavy ale nepocitujem pritom ziadnu bolest ... Dakujem za kazdu radu alebo odpoved o co by sa mohlo jednat