Ked je nador v hlave su niake priznaky?

kvakinko

Ste strateni.Vsetci tu mate v hlave nadory,ako futbalove lopty,podla vasich priznakov,Kontkatujte pohrebne sluzby.

priznaky

moja velmi blizka osoba mala nador v hlave. zacalo to normalnymi bolestami hlavy, no po nejakom case uz skolaboval a lezal v nemocnici, kde mu zistili, ze ma nador v hlave.vyliecili ho, no po 2 rokoch sa to znova zopakovalo. teraz je znova vylieceny a celkom sa drzi.

dubacik

hlava ta moze boliet aj od chrbtice, oci, resp. mozes mat pricviknuty nejaky nerv alebo co .. Nemysli hned na to najhorsie..

house

Zalezi, ktore centrum tumor zasahuje aky je velky a kde vsade dosahuje,
ak tlaci na cely mozog su ukrutne bolesti hlavy ,ale nemusia byt ani bolesti moze sa prejavovat poruchami
fychania, reci, prehltavania , zraku sluchu,rovnovahy .

sandy21

ludia, nebojte sa. ak by to bol nador, zistia to, ale tam sa uz neda vela robit. mne taky nador diagnostikovali a vedela som, ze sa operovat nedam. nakoniec sa diagnoza ukazala ako chybna. hlavne si nekazte zivot obavami, ze mate nador na mozgu, ale radsej plnohodnotne zite kazdy den.

machulka006

janari : môže to byť spôsobené tlakom, ale aj napríklad hormonálnou atnikoncepciou...ak juj berieš, poraď as s lekárom...

janari

v poslednej dobe mávam časté točenie hlavy a objavilo sa mi už aj dvojité videnie. Občas sa mi aj stane že mám narušené videnie takými čiernymi machuľami. Nemá s tým niekto skúsenosti?

muc

zúfalá z takto vseobecnych tazkosti sa samozrejme neda pritomnost nadoru v mozgu ani potvrdit ani vyvratit. na urcenie diagnozy je potrebne podrobit sa roznym vysetreniam. skor myslim ze mas problemy s dutinami

zúfalá

Prosim vas mozem mat nador ked niekedy citim neznesitelny tlak v hlave a ked fukam nos tak mi ide krv?tlak mam nizky...

o_o

Ahojte... pociťujem tupú bolesť v oblasti zátylku. Lebku na pravej strane a v oblasti bolesti mám zvláštne poškodenú... nie je oblá, ale má na tej strane menšie priehlbiny a nerovnosti. Chcem sa spýtať či by to mohol byť nádor? Čo som čítala tak sa nádor prejavuje pocitom na zvracanie, ale ja okrem bolestí nemávam také symptómy. Neviete mi poradiť??