Stereotyp vo vztahu!!pomooooc

Príspevok v téme: Stereotyp vo vztahu!!pomooooc
anjelik

s priatelom sme spolu uz skoro 2 a pol roka a skoro kazde nase stretnutie je o tom istom, telka, prechadzka....nie je to sice vzdy, ale vacsinou.Zajdeme aj do pizerie, ale nie je to to prave orechove, ako sa hovori.Neviete nejaku zaujmavu cinnost, ktora by vztah tak trochu ozivila???lubime sa velmi, ale chce to trochu okorenit a som momentalne bez napadov.ak nieco viete, tak napiste

rita23

bud rada, ze mate aspon ten stereotyp, ja svojho priatela vidam tak rano a vecer. Jednu pracu strieda pracou na stavbe-stavia si dom, a to aj cele vikendy:-(

barbinka

No to je zvláštne. preto je to stereotyp, lebo ste stále len vy dvaja spolu. Ja som s mojim priateľom rok, no my sme každý deň spolu.My spolu nežijeme,ale chodievame spolu na dovolenky, na chaty. aj teraz sme boli na silvestra na týždeň. u nás stereotyp nevidím, lebo my stále niečo robíme. Skús ho zavolať na ten biliard, nech len nesedíte v kaviarni, ale nech aj niečo robíte.

anjelik

barbinka:dnes vecer mu idem navrhnut, aby sme sli do kaviarne, ale vacsinou co vymyslim nie je dost dobre a von chodime len my dvaja, lebo ked chcem aj, aby sme sli aj s inymi ledmi von, tak on nato, ze nie a naco

barbinka

hm, no ja som z Bratislavy a my chodievame všelikdena výlety. do gyoru do termálka, do viedne, aj do lesov na prechádzku, do divadla, niekedy aj do kina, niekedy sme tiež len doma, ale chodievame aj von si sadnúť s kamarátmi,alebo hrať biliard, stolný futbal, šípky. samozrejme, že v lete je toho viac, čo sa dá robiť. vtedy sme väčšinou na vzduchu. Tenis hrávame počas celého roka, chodievame sa kúpať na jazerá, na hrádzu na korčule. Máme radi aj kultúru, umenie, takže keď už sme niekde mimo BA a je tam niečo zaujímavé, tak všetko pokukáme. Minule sme boli v cirkuse. Dá sa robiť úplne všeličo.

anjelik

pre barbinku:mam 18 a som zo ZIliny, sankovat by som aj sla, ale neni snehu a zimne sporty, az financne nie som dobre na tom, ani on

wowo

Asi nezijete spolu.Ak by ste zili, v jednom byte a mali deti..a dobru pracu tak ani moc nestihate si to okorenit.My momentalne prestavujeme byt a to teda je tolko napadov, a kreativne sa bavime co by ako mohol byt urobene.
a stale este sihame ist do divadla, alebo znami nas otravuju ,to musime casto odmietnut aby sme mali cas na seba.Moj brat zije s priatelkou 7 rokov a bez telky a nenudia sa. Telka je zla vec, nehovorim ze dobry film, to je zas naplnajuce.Boli v tejto zime v lese na kamziku (vcera)Zmrzli sme ale bolo super hned sme mali dobru naladu v tej hmle.Vecinu vymslam ja sice,moj priatel bol kedysi tiez len doma a potom pivo.Zmenila som ho.ALe musi chciet aj ten tvoj.Zajtra ideme len tak do Wiedne ,na arabsky trh a potom v nedelu kuknut luzne lesy.