Sukničkár..dá sa polepšiť?

Príspevok v téme: Sukničkár..dá sa polepšiť?
funeral

Myslíte si, že je napraviteľný 19-ročný chalan, ktorý má priateľku a balí okrem mňa ďalších niekoľko dievčat? Je to normálne? lebo mňa neskutočne priťahuje a stačilo by málo aby som s ním bola, ale keď vidím, ako sa správal aj keď mal babu...už sa rozišli, preto začínam rozmýšľať čo s tým...ale nechcem, aby len dosiahol cieľ a vykašľal sa na mňa....povedal mi, že ma ľúbi, ale neviem, či to nehovorí každej...chlapi sú fest blbci :D

fofn

jj pipo, ved ked viem aky/aka je...

neskusena: snad neveris ze svadba by mu nejako branila zit zivot ako predtym?

funeral: podla toho ako si ho opisala, je to blbec a nenapravitelny

Pipo69

Vďaka funeral, že nás hádžeš do jedného vreca. Ja by som si nezačal s dievčaťom, ktoré by sa správalo ako ten chlapec....

garfas

su aj inteligentni a aj sprosti ludia. Niektori sa proste namotaju, ini nie. Nedelil by som to na pohlavia kazdy je niecim specificky.

kučierka

Blbci? To nie len my sme tie ktore ich nechapu a nepochopia.A okrem ineho aj hlupe ak si myslis,ze suknickar sa zmeni.cus

alena-s

Možno, že sa raz ukľudní, ale ak má okolo 25 a dole, tak zatiaľ len snívaj. Aj keď isté exempláre sa nezmenia ani v dôchodku a keď už nemôže byť "akcia" tak vedú aspoň nechutné a oplzlé reči a to je už len smutné a trápne. Takže ak ho máš rada a chceš riskovať tak to skús ak sa riadiš aj hlavou a nie len srdcom tak daj od takého ruky preč. A myslieť si , že keď s ním budem tak sa do mňa tak zamiluje, že už na inú ani nepomyslí žiaľ nie je pravda, myslieť myslí aj ten najväčší zaľubenec, ale dokázať že ľúbim, vie len ten kto to ponechá len v rovine - myslím ale nerobím.

neskusena

mila funeral.ja som to tiez zazila ale mne ze ma lubi nehovoril ale tiez stacilo slovo a hodila by som sa mu okolo krku,mal krasne modre oci a az neuveritelne ma pritahoval ibaze dosiahol co chcel a na druhy den ma nepoznal bol nesmierny suknickar a ked nemal min50 dievcat tak ani jednu,lenze nedavno som sa dopocula ze sa zeni a ze vraj nie preto ze musi ale ze nasiel tu pravu.takze vidis ze sa mozu zmenit ale musia najst naozaj svoju princesnu a ci ty si princezna svojho princa to musis vediet ty a to na 100percent inak sa popalis zelam ti to najlepsie nech svojho princa najdes ci to bude tento alebo niekto iny