Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v krku

Príspevok v téme: Bolesť v krku
z. b.

Zhojte!
Chcel by som sa spýtať na jednu vec: práve som prekonal chronickú bronchitídu, teda zápal priedušiek, dnes je posledný deň, čo beriem ATB. Ale asi pred 2 dňami ma začalo "čosi" bolieť v krku. Je to akoby uzlina na ľavej strane krku. Teda, ani ma to vlastne stále nebolí, bolí ma to len vtedy, keď si to hmatám a trochu pritlačím na to miesto na krku. A keď otočím hlavu vpravo, vtedy mi to vadí pri prehĺtaní. Zľakol som sa, či to nebudú náhodou lymfatické uzliny. Dnes som volal svojej lekárke, ona mi povedala, že to môže byť AJ kôli tomu, že som teraz prekonal chorobu, alebo aj na stomatologického základu...Doporučila mi počkať tak týždeň, lebo teraz by to nemuselo byť zrejmé, a keď sa to nezlepší, mám prísť za ňou. Nemáte nejaké skúsenosti? Mám obavy (aj) z toho najhoršieho...Vďaka za akýkoľvek názor, soc aj subjektívny...! Čaute. Z.B.

lea

z.b., aj ja mam teraz virozu a nahmatala som si bolestivu uzlinu na jednej strane krku. lekarka, povedala, ze to je normalne u takehoto ochorenia. uz som to raz mala, vtedy to zmizlo po homeopatiku Phytolaca Decandra. vravi sa, ze co boli, to nie je nebezpecne, ak sa obavas nadoru alebo tak.

RNG

Necakaj, az sa to vuvinie na nieco skodlive.
Za to ze si bral atb. neznamena, ze ti to vyliecilo vsetky mozne nakazy. ATB su navrhnute na urcite typy bakterii, nepracuju na vsetky, tiez su neucinne na virusy, plesne, kvasne infekcie, mykoplazmy a pod.
Odporucujem ti necakat a zobrat nieco s ovela sirsim zaberom, antimikrobialne.
Mas na vyber. Prve by som odporucil
oreganovy olej 3 x 300 mg s jedlom
GSE 30 kvapiek do 1/2 litra vody pit postupne cez den. Dobrat oboje antimikrobialne do piatej vecer.
Po osmej zobrat dobru zmes probiotik, najlepsie s jablkom.
Tato trojkombinacia je velmi uspesna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.