Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

isabella

tak a mala si nechraneny styk teraz posledny mesiac? pod tym pojmom myslim aj prerusovanu suloz...
a btw, to vobec nie je v poriadku, ze ti to tolko meska, sprav tehotensky test pre istotu a ked bude negativny, tak sup doktorovi...

klaauudiiaa

tak meska mi to uz 11 dni .. tak super ze sa nemusim bat.. lebo moja sestra bola tehotna a prve tri mesiace mala menstruaciu.

isabella

ak ti to meska 3 mesiace mozes byt tehotna...
ale ak sa to stalo pred tromi mesiacmi a doteraz si mala menstruaciu normalne tak je prakticky nemozne aby si bola tehotna...

klaauudiiaa

ahojky mohli by ste mi poradit ked mi to meská a pred 3 mesiacmi som spala s priatelom a nebol si isty ci sa do mna newistriekal .. a teraz pocitujem stale unavu, zmenu jedalnicka, ....mosem byt tehotna alebo si len domyslam ??... prosim napisete mi nazor

isabella

lencapp, je to velmi realne, mozes skusit tehotensky test, alebo este par dni pockat ci pride menstruacia a ked nie tak test

lencapp

Ahojte potrebovala by som poradiť. Po koľkých dňoch by som zistila že som tehotná? pretože mešká mi to 2 dní, a zhruba pred 16 dňami sa niečo pošmyklo... Je možné aby mi to meškalo z dôvodu že som tehotná, alebo je to ešte nereálne? ďakujem

levicaaaa

Patqa2007 - je to hlúposť a marketingový ťah firiem ktoré vyrábajú tehotenské testy... po 5 dňoch ešte nie je HCG hladina taká aby to test zachytil... niektorým ženským to nezachytí ani keď im už mešká menzes... najspolahlivejšie je test robiť až keď menzes mešká...