Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

Matkaa

Ahojte... ma neskoru menštruaciu a každe ráno zvracam čo to znamená?? aj ma bolieva hlava ???? zase mi meška mala som menzes 17.1.2012 ja neviem

lara38686906

Ahojte... mám tu taký problém mala som pohlavný styk s priateľom a roztrhol sa nám kondom... bola som si kupiť tabletku kebi niečo ale neviem či zabrala ako zistím či som tehotna alebo nie... poslednéj dobe mi je stále zle nemám naladu už mi ani jesť nechuti... pomožte mi ... ďakujem

Janicka85

No ja som ešte menštruáciu nedostala a to mi už mešká 10 dní...no posledný styk bol s ochranou a asi pred 5 či 6-timi týždňami a potom pred 8-mi týždňami bez ochrany. Robila som si 2x test. Negatívny. Bolo to pred 2.týždňami.Čo z toho mám usúdiť? Stres z práce?Či som vážne v tom? Ako po 5.týždňoch by už test ukázal či som v tom predsa...či ni?

johan

Chcem sa opitat vcera som mala pohlavny stik a priatel do striekol do mna kedy si viem zistit,ze som tehotna? Dakujem

maruska123

no nic, nebudem opakovat to iste dookola, uz som ti napisala ze po par dnoch zena nema tehotenske priznaky a ako pisala jankaaa tak prvym priznakom je az vynechanie menzesu

mysli, ze sme ti to napisali obe dost jasne a zrozumitelne

allisaa

no ked si bola panna tak ano ...slabsie krvácaš aspon co poznam tak všetky krvacali ... a ja práveže mám chut do jedla a až priliš velku ...