Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

kaskajka

ahojte,potreebujem radu,posledny menzes som mala 24.01.12test mi po tyždni meskania nevysiel a krv po tyždni ukazala že niesom tehotna.pichli mi vyvolavačku a menzes nikde už 14 dni.som tehotna?mam isť znova na krv?

nikčuš

maruska123 dakujem ti za tvoju odpoved no veru nic ine mi zrejme neostava... ak budem vediet..dam vediet...mozno sa vyskytnu aj iny s podobnymi problemami...

nikčuš

Ahojky chcem sa spýtať moja posledná menštruácia bola veľmi slabá a bool to skor taky tmavy vytok nie jasne cervena krv. dve rano som aj zvracala.. beriem antikoncepciu ale neviem..bolieva ma hlava test som este neskusala robit neviem co mama spravit je tu niekto kto mi pomoze??

lollitka

chcem sa opytat mendzes som dostala ako som mala len bol slabucky a kratky...s partnerom spime pravidelne a davame si pozor...ide o to ze hnackujem uz 6den mam strasnu nechut do jedenia schudla som a vsetko mi smrdi maso vseliake vone...v noci nespim a pobolieva ma aj hlava...prsia ma nebolia ani nic pobolievama ma akurat v podbrusku...je mozne zeby sa priatelovi smyklo a ja by som bola tehotna? dakujem :D