Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

kkkkk

a moja teta bola tehotna a mala 5 mesiacov normalne menstruaciu.. isla na gyndu a dr jej nechcela robit ultrazvuk ze vsak ma menzes a ona na tom trvala bo citila ze caka dalsie babo a bola tehotna... a 5 MESIACOV NORMALNE MENSTRUOVALA !!!!!

age44

no a menstruaciu si mala? pri mimomaternicovom tehotenstve sa rovnako tvori hcg, takze test je pozitivny, snad o cosi neskor, ale kazdopadne sa zisti pritomnost tohoto hormonu. priznaky? priznaky tehotenstva zena ma cca po 7 tyzdnoch tehotenstva, ked uz to ma davno overene, vacsinou testom a usg. tie "priznaky" si si najskor vsugerovala.

agaba

nadovka: co to tu riesis? ked ie si si ista a mas priznaky, pripadne bolesti, tak bez k lekarovi, neviem naco cakas!

age44

tak stale plati, ze az o cca 14 dni. ak si vobec otehotnela. dva dni pred ocakavanou menstruaciou by si nemala mat plodne dni. ak by si mala, a teda by prebehla ovulacia, menstruaciu by si aj tak nedostala nacas, az zhruba o tyzden az dva. takze plati 14 dni. ak si menstruaciu aj dostala, tak je velmi velmi pravdepodobne, ze tehotna nie si.

nadovka

Ale čo keď som mala pohlavný styk až dva dni pred očakávanpu menštruáciou? Koľko treba vtedy počkať s testom?