slabosť--uzkostna porucha..

Príspevok v téme: slabosť--uzkostna porucha..
mulma

Uz dlhsie trpim slabostou, celeho tela, najprv sa to dalo zvladat,vzdy to bolo len na chvilku,mi prislo zle,na odpadnutie necitila som si nohy a tak..potom sa to dost prudko zhorsilo.. vsetky vysetrenia mam za sebou..na stitnu zlazu mi lekar dal lieky ale povedal ze podla vysledkov by som taketo stavy ani nemala mat..uz som bola aj u psychologicky a povedala , ze to je uzkostna porucha..lenze problem je v tom ze isla na dovolenku na dlhsi cas takze sa to neriesi,medzitym som sa objednala k inemu ale tiez moze najskor az v septembri.. :( ..a ja som sa len chcela opytat ci nemate nahodu nejaku radu co zatial robit lebo nemozem ani chodit von poriadne,iba pred barak a tak..jo,a este zvladam uz aspon chodit autom co mi bolo predtym tiez v nom zle takze aspon nieco.. :) ale uz som naozaj taka dost bezradna tak len keby nahodou.. :/ ..je mi jasne, ze asi nic bez pomoci niekoho ineho mi nepomoze ale tak uz skusam vselico..tak mozno..snaad.. ..ved keby hej tak dakujem aj za nic heh :) ..aspon som sa trochu vykecala ked uz nic ine.. :)

damaxy

mulma čo si vyšpekulovala?A ako dnes sa máš je to lepšie?Toto treba vyhánat kým sa dá,lebo ked sa usalší v hlave,rozkazuje ako malý čert a trápi z celej sily

mulma

hmm.. ..tak teda skusim toho psychiatra.. ..viem , ze sama si nepomozem len tak ale uz naozaj neviem co ma mrobit tak uz skusam vselico.. takze asi tak :) inak dakujem damaxy :) ..jupii uz som nasla aj tu temu..bezim tam..pocitat si..este raz vdaka :)

damaxy

Mulma v tomto prípade by som sa objednala u psychiatra,pretože neviem aký je tvoj stav nepoznám ta,ten by to posúdil najlepšie,pretože úzkostná prípadne panická porucha je ochorenia,s ktorým si silou vole tažko poradíš.Nato sú vhodné antidepresíva,ktoré navodia chemickú rovnováhu v mozgu a dalšia spolupráca s psychologom ti pomôže nájst dobre postoje k životu a tým aj k tvojmu zdraviu.

damaxy

mulma na tomto fore je téma uzkost,tam sme všetky sústredené,ktoré sme prekonali alebo si liečime stavy úzkosti a depresie a panické poruchy.Sú to osobné výpovede pocitov,nálad a každodenného života stou to poruchou.Tam sa prešupni,je tam živo a radíme si navzájom.