Zničené,suché vlasy...... pomôžte

PetkaV12

super rady baby, len tak dalej pridavajte este nejake recepty a tipy, myslim ez suche vlasy tu ma vecsina zien:)

kralovna_12

suhlasim, Kerastase je naj znacka takato kadernicka. Ja kupujem pravidelne na parfums a najradsje mam ten olej ultime :-) ten je super na konceky

ANGEL-DEMON

siahni radsej po prirodnych veciach... ako piše nižšie... kokosový olej je TOP, ten si mozes dať do vlasov do dlzok aj ked mas vlasy v drdole napr. den-dva pred umytím si daj do vlasov.., ja to tak robím... :-)
alebo na noc na cele vlasy, najlepšie je si aj vmasirovať do pokožky hlavy.. a každe 3 mesiace podstrihavať.. ja chodim v levovi :-) aj teraz pojdem v pondelok je lev :-) vlasy vtedy podstrihnute su silnejsie aj rychlejsie rastu :-)

9titinka5

mne pomaha kokosovy olej, aj na celu noc si davam zabal, na strihanie chodim s horucimi noznickami nestiepia sa tak rychlo konce a uzivam este aj vyzivu amitamin® Hair Plus

elza_2322

Ja mám rada loreal a kerastase :) kerastase je o nieco lepsi, ale aj o trosku drahsi, zalezi co a ako, a ci je nejaka akcia :) ale na znicene vlasy topka

Ewka12

loreal a matrix maju v kadernictvach,najlepsi vyber v nakupnych centrach.napr.Aupark Piestany na poschodi,maju tam velky vyber.a kadernik poradi,co je lepsie ako na blink kupovat cez net.a dobra znacka z lekarne je klorane.

martaxy

mne na vlasy velmi pomohol pripravok zo zivocisnej placenty. znie to hrozne, ale v skutocnosti prijemne vonia a ma uzasne ucinky. neviem nazov, dala mi ho kadernicka a vraj ho dostat v lekarnach. cena okolo 200 SK a vyssie.