Zničené,suché vlasy...... pomôžte

agina

Najlepsie co som doteraz vyskusala, tak boli vyzivne masky Biolage z kadernictva Matrix.Neviem, ci tieto pripravky dostat aj v beznej drogerii, alebo v lekarni, ale v kadernictvach ich maju.Obsahuju plno ceramidov, vitaminov a mne na vlasy extra super pomohli.Takze vrelo odporucam.

lilun

Ahoj. Na suche vlasy odporucam sadu loreal professionnel Absolut Repair-na suche a poskodene vlasy. Tak isto odporucam ich pripravky ako pomoc pri zehleni vlasov. Su to drahsie vyrobky, ale kvalitou ovela vyssie ako tie z drogerii

katuskaaa

poradte mi co mam robit...mam dost znicene vlasy,pouzivam aj balzam na poskodene vlasy a aj tak su stale strasne...vlasy si zehlim(ale pouzivam nane take pripravky aby to vlasom neskodilo.....) ale aj tak mi stale stoja kade tade su proste velmi zle upravitelne..ked chcem aby boli aspon trochu uhladene natrepem na ne gel na vlasy lenze oni su uz o malu chvilku take ake boli pred pouzitim gelu.....ja uz neviem co mam robit aby mi tak nestali.....PROSIM PORADTE MI LEBO SOM UZ ZUFALAAA

kikusik

akoze ja som si prednedavnom dala u kadernicky prefarbit spodne cierne vlasy na znova blond lebo je to moja prirodzena farba a ona ma na cele spodne vlasy dala melir a nechala dost dlho..vlasy sa mi spalili a su v takom stave ze take som este nevidela zlomili sa aj o 10 cm...uz s tym bojujem 4 mesiace a newiem prist na nic co by mi pomohlo :( nepoznate nejaku masku ucinnu?