Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prilis nizke sebavedomie

renky

ale ved to je myslim ze normalne, snazis sa tam zaposobit tak moc ze to robi opacny dosledok, moc sa kontrolujes, nerobis spontanne veci ktore by si inak robila, hanbis sa,...to nieje o nizkom sebavedomi ale o silnej tuzbe zaujat:)

kristinka.ja

no nejako podobne som zakomplexovana aj ja ze sa mi tazko sprava pred niekym kto sa mi paci alebo sa bojim nieco podniknut

aikeane

ja si ani memyslim ze by sa mohol najst niekto kot by ma mohol lubit a nie to este aby to bol niekto taky, koho by som lubila ja.

nellka

To je normálne, to si pamätám aj ja, takú tú neistotu, ale dá sa to aspoň trocha prekonať, ber toho dotyčného aj naďalej, ako kamaráta, to by ti malo uľahčiť komunikáciu. A nie všetci chalani majú radi baby typu"chi, chi, cha, cha"...chápeš...

nellka

Monciatko, s tým môžeš niečo urobiť jedine ty. aj keby si pekná nebola...no a čo? To by bola nuda, keby sa chlapom páčili len modelky s tváričkami ako bábiky a postavičkou ako lusk! A čoho sa hanbíš? Kecať s ľuďmi? Možno si len zatiaľ netrafila na nikoho, kto by ti stál za to, aby si sa prestala hanbiť. Najlepšie je byť sama sebou a pripraviť sa na to, že nie každému sa budeš páčiť- no a čo, však ani tebe sa nie každý páči- ale pre veľa ľudí budeš pekná, zaujímavá osoba.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prilis nizke sebavedomie - Fórum - ZDRAVIE.sk