Správanie sa k partnerke - co myslite ?

Príspevok v téme: Správanie sa k partnerke - co myslite ?
misko p.

myslite ze sa mam spravat k svojej partnerke tak ako to citim? aj ked to mozno nieje najlepsie?napr. ked mam chut jej zavolat alebo poslat SMS tak to mam spravit nie? ale co ak sa napr.nevidime asi 3-4 dni ale ja nemam chut jej volat alebo ani tu SMS poslat tak to mam spravit tak ze sa jej neozivat?alebo sa aj tak ozvat aj ked mi prave nejako velmi nechyba....

bubina

Misko, asi to nebude big love, ked ti po 3-4 dnoch ešte nechýba. Ked budeš ozaj niekoho lúbiť, tak ti bude chýbať stále/myslím v období zamilovanosti, chodenia/. Rob ako to cítiš, ale zbytočne nenaťahuj čas, nebud s niekým len preto, že si sám alebo ti ho je lúto, ak ju nelúbiš aj tak to vycíti a trápi sa aj ona - určite viac ako ty. Bud férový, chlapi sa žial nevedia rozchádzať, vždy, teda väčšinou, to uhrajú tak, aby sa s nimi rozišla baba. Bud iný, ale hlavne úprimný, Držím palce, aby si našiel takú bez ktorej nebudeš chcieť žiť :)

misko p.

mas pravdu tak to bude najlepsie vcera mi dala jasne najavo ze jej na mne zalezi a ze ma nechce stratit ale ja som z jej spravania taky dopleteny ze ani neviem co chcem ja.myslim ze najlepsie by bola nejaka pauza a potom by sa uvidelo

honey

nooo podla mna ak ma ty jasno co chces a teda ze ti na nej zalezi a chces byt s nou...tak zapracuj na vztahu ty bez toho aby si sa zamyslal co ako ona bere.Mas dve moznosti.Bud sa rozhybe a bude vsetko lepsie alebo ti da jasne najavo ze ta uz nechce...ale ak ju chces ty tak stoji to za to....no ak nechces a hlavne ta to nenaplna tak sa na to vykasli a netrap sa nad tym preco sa tak sprava...to je vsetko co ti mozem poradit

misko p.

no my sme si to vlastne pisali /pokec/ a vtedy sa velmi ospravedlnovala a hovorila ze som ten najlepsi chalan na svete a nechce ma stratit vtedy som jej veril vsetko bolo v pohode a teras je to uz asi tyzden co sme sa nevideli iba si piseme alebo volame a ona nic nespomenie ze jej chybam alebo proste nieco mile dnes sme sa opet trosku pohadali a zase sa velmi ospravedlnovala ja uz neviem co si mam mysliet

honey

no ved to sa navzajom nevylucuje...niekedy ma lepsie dni inokedy zas horsie a odzrkadluje sa to na tom ako ti to dava na javo....ale neviem to je len prve co ma napadlo moze v tom byt nieco upne ine...a ako reagovala na to ked ste sa uz o tom rozpravali?

misko p.

myslim ze problem s prejavon naklonosti nema par krat naozaj mi lasku velmi dobre vyznala.a uz sme sa o tom rozpravali bolo to dobre asi mesiac ale potom to bolo zase take ako predtym a mozno je v tom nejaky problem ale to by ju musel trapit velmi dlho uz

honey

no ale mozno to mysli "nevadi nerob si starosti uz teraz sa tesim na buduce....":)ja fakt neviem....ale najlepsie sa bude o tom s nou porozpravat....mozno ma len problemy s prejavovanim naklonnosti alebo nieco ju trapi...aaa bez rozhovoru sa to nedozvies

misko p.

mame obaja 21 a niesme s toho isteho mesta.Lenze mne aj dost trapi to ze ona sa niekedy sprava tak ako keby jej na nasom vztahu ani nezalezalo napr.ide na nakupi s kamaratkami alebo ked ja zrusim stretnutie alebo podobne povie ze nevadi a to mi pripada ako keby jej bolo jedno ci sa rozideme alebo budeme pokracovat dalej.Ale inokedy zase vie spravit nieco co ma velmi potesi ale viacej je tych zlych chvil