Správanie sa k partnerke - co myslite ?

Príspevok v téme: Správanie sa k partnerke - co myslite ?
misko p.

myslite ze sa mam spravat k svojej partnerke tak ako to citim? aj ked to mozno nieje najlepsie?napr. ked mam chut jej zavolat alebo poslat SMS tak to mam spravit nie? ale co ak sa napr.nevidime asi 3-4 dni ale ja nemam chut jej volat alebo ani tu SMS poslat tak to mam spravit tak ze sa jej neozivat?alebo sa aj tak ozvat aj ked mi prave nejako velmi nechyba....

honey

no dobre ale podla toho co pises...ze po dlhsej dobe uz ti ani moc nechyba je to s tebou take iste...nesnaz sa skusat ju pokial si ty sam nie si isty...resp hodit na nu to ako sa citis ty...to je moj nazor..inac kolko mate rokov ak mozem vediet??

misko p.

ja viem ze jej tym ublizjem ale ked ja neviem ze ci ma skutocne ona miluje a ci si nenajde niekoho ineho...niekedy sa sprava tak ze ma miluje velmi a ze by ma nikdy nevimenila a inokedy tak proste ako by ma mala len rada

honey

hmm ja som bola na tom tk isto...ale nechcela som mu ublizovat tak sme sa rozisli...aj ked nevravim ze to mu pomohlo...ale mas pocit ze je to k nej takto fer??

misko p.

umna je to tak ze ked sa nevidime 1-2 dni to mi chyba velmi ale ak je to dlksie tak mi pomali prestava chybat ale nejako mam len blbu naladu ale neviem ci je to kvoli tomu.....ale myslel som to tak vseobecne nie len stym volanim ale celkovo ze ci robit veci ktore citim aj ked mozno nemusia druhu polovicku prave potesit

feja

no super.toto som zazila.mala som 2 roky chalana ktory bol so mnou napr.3 dni,potom chcel byt dalsie 4dni sam,bez volania,sms...nakoniec po 2rokoch mi povedal ze ma az tak nemiluje,je mu tak dobre ... takze tu je otazka,ako ju ty milujes???? mne to pravdu povediac dobre nerobilo,chybal mi,ale teraz mam takeho fešaka s ktorym ked nie som nahodou 2dni,velmi mu chybam,a tesi sa vzdy na mna jak deculo,a to sme uz tiez pomaly 2roky spolu...