Pamätáte? Pytala som sa ako si sama spraviť potrat

Príspevok v téme: Pamätáte? Pytala som sa ako si sama spraviť potrat
sally

Chcela by som vam vsetkym, kt. ste mi pisali a radili podakovat..bola som nakoniec na tom potrate..este sa necitim celkom ok ale verim, ze to bude v pohode.vsetko som nakoniec povedala jednej kamoske a ta to bez mojho zvolenia povedala rodicom..bola som az prekvapena ako zareagovali..kamoske som ale nepovedala, kto to spravil.povedala som , ze som ho nepoznala..a nakoniec za mnou prisiel on a podakoval mi, ze som ho neprezradila a cely vylakany sa zacal vyhovarat na dovody preco to spravil..vraj alkohol,tuzba po mne atd..to uz neriesim..zhodla som sa s nim, ze uz sa mi nikdy neukaze na oci..a schuti som mu vykricala do oci vsetko co si o nom myslim..verim, ze uz bude vsetko ok a naozaj vam vsetkym velmi pekne dakujem za poradenie..

asdfjklô

dvojbotka, renky: nemyslite, ze je to jej vec? tak isto, ako by bola vasa vec, keby vas nejaky k...t znasilnil a vy by ste si nechali to dieta, tak isto je jej vecou, ze isla na potrat, a tak isto je vecou kazdej zeny, ze ide na potrat Z AKEHOKOLVEK DOVODU. a s vecami typu "zabila si svoje dieta", "zavrazdila si", "si vrah"... HALOOOOOOO!!! - tak toto neberiem. to je snad vysmechom vsetkeho.

:(

asi malokto vie ake je to nosit dietatko v sebe do 8 mesiaca a potom onho prist....dala by som vsetko za to aby som mala zdrave dieta...kludne by som si to jej adoptovala

[zruseny17]

ludia,ona pisala ze bola znasilnena,tak ju neodsudzujte za to co urobila!!!Mala na to pravo,bolo to len jej rozhodnutie.

majo23

myslim si ze ked ti to schvalili rodicia je to zbytocne to dalej riesit.ja ti len zelam aby uz druhykrat si nemusela ten zakrok podstupit,a ze ti rodicia pomohli vybrat aj spravnu hak:-/)

aikene

a inak myslim si, ze je to dost nepodstatne ake y/i pisem, aj ked ano , nemala by som take chyby robit, ale myslim ze tu ide o ovela vaznejsie veci, ale ked ma chces zhodit na blbosti tak prosim, asi ti to urobi dobre

aikene

"no to si mi to teraz dala", moze sa vyjadrit kazdi, toto je moj nazor, nehovorim o nazore na interupciu, hovorim o nazore na to co tu kto pise, povedala som len co si myslim o tom co tu pisu. A ano tu chybu s y robim casto, musim si od toho odvyknut. no co uz...

barbinka

aikene:a ja si myslím, že každý sa môže vyjadriť, či sa to už autorke témy bude páčiť, alebo nie. mimochodom inteligentní v tomto prípade s mäkkým i.

aikene

Myslim ze vsetci ludia co sem napisali si o sebe myslia ze maju super nazory a ze su dost inteligentny, a tak by mohli byt aj naozaj inteligentny a brat aspon trochu ohlad na psychiku pisatelky a nie len nezmyselne pisat. Mysalim ze toto nie je forum na ktorom sa riesi otazka interupcie, myslim ze tu ide o nieco ine. a ak si myslite ze ste tym, co ste napisali urobili nieco spravne, tak sa velmi mylite.