Kto mi preloží jeho správanie do zrozumiteľnej reči?

Príspevok v téme: Kto mi preloží jeho správanie do zrozumiteľnej reči?
alexi

pred trištvrte rokom som nechala svojho priateľa, pretože som nebola poriadne vysporiadaná s predchádzajúcim rozchodom a po dlhom vzťahu som potrebovala pauzu...časom som si uvedomila, že som to nemala robiť...dosť ma to mrzí ale potom som si to vyhodila z hlavy a keďže som ho nestretávala, tak to bolo fajn....a potom sme zas nadviazali kontakt....a chcel to skúsiť znovu...ale odmietla som ho...lebo som bola práve v dosť zlom psychickom stave...bola som si istá, že by to dlho nevydržalo...ale odkedy mi to navrhol, začala som to zvažovať....a teraz ľutujem, že som to odmietla...je to človek pre mňa ako stvorený a ja pre neho a myslí si to aj on...chodíme na rovnakú školu a denne je u mňa v triede a všetci sa len tak usmievajú na nás, lebo si myslia, že spolu opäť niečo máme....veľa sa rozprávame aj na internete a píšeme si sms...sme vkuse v kontakte...ale už som si istá, že on už nič nepodnikne, po tom, ako som ho odmietla...nepremyslene...a ja nie som z tých, čo robia prvý krok, keď si nie sú istí záujmom...neviem fakt, či je stále so mnou len tak, alebo by niečo chcel...povedal mi, že ma miluje a viem, že je to typ, ktorý to nehovorí len tak....a povedal to už dávnejšie a teraz niekedy zvykne povedať niečo také, že to už nerieši....ale pritom sa stále snaží byť so mnou v kontakte....čo si mám myslieť? díky krásne..

lulu13

alexi,dost ma to zaujalo z toho dovodu, ze som teraz v podobnej situacii, ako si bola ty..nevysporiadany rozchod, stale na toho cloveka myslim a objavil sa niekto ovela lepsi, co sa tyka povahy, vlastnosti, myslim, ze by mi dal vsetko (nemyslim materialne), co chcem.a ja sa s nim chcem rozist, lebo stale lubim toho prveho, aj ked viem, ze s nim uz nebudem. Ale neviem, ci tohto dokazem lubit, napriek tomu, ze je skvely.som z toho mimo, raz tak, raz tak..nechcem to potom lutovat, urobit nejaku sprostost

alexi

hehe milé:P ale práve riešime, že by na mne rád nejaké veci zmenil...a to ma teraz dosť zneistilo...lebo ak ma má rád tak preto aká som, nie? nemôže zo mňa chcieť niečo iné

lenus

tou kamaratkou chcel mozno vyvolat u teba aspon daku ziarlivost, aby zistil ci ho mas rada, to sepkanie...hej hej, chlapi, proste vedia ako na nas =)
podla mna on teraz skorej caka na teba, kym zacnes, predsa len, nechala si ho, potom si ho odmietla... ak ho lubis, sprav pre to teraz daco ty, treba riskovat =)

alexi

áno, to celkom chápem, že už to nechce viackrát, to odmietnutie...ja naznačujem, ale on ma ako napriek požiadal, aby som zistila, čo si o ňom myslí jedna moja spolužiačka....urobila som to bez problémov a potom povedal, že ho nezaujíma...neviem prečo to robil, či to bolo len napriek, lebo som sa dotkla jeho ega tým odmietnutím....dnes sme sa rozprávali a prišiel ku mne úplne blízko a niečo mi pošepkal do ucha...ale bola to len taká obyčajná vec ale bol to taký zvláštny ťah....ale ja fakt nie som typ, čo robí nejaké kroky keď si nie som istá...ja len tak nenápadne....a asi si to nevšimol alebo si aj všimol ale berie to tak, že si to domýšľa alebo už proste nemá záujem

lenus

Vies, kedze si ho tolkokrat odmietla, tak podla spravania ta ma naozaj rad, ale uz si radsej netrufa, nechce byt znova odmietnuty =) takze teraz to skus ty, aspon nejak naznacit, ci sa znovu nepokusi...