Sprcha - nevlastna teta -sex

Príspevok v téme: Sprcha - nevlastna teta -sex
borisonow

Prosim Vas. Minule som sa siel sprchovat. Oni(stryko, teta nevlastna ktorej je 39) si kupili novu sprchu tak som myslel, ze sa tam sprchnem. vojdem do sprchy (nevedel som ze je tam niekto) a tam bola moja nevlastna teta. Trochu som sa zlakol ona sa otocila a usmiala sa na mna. Chytila ma za ruku a vtiahla ma dvu. Povedala aby som jej namydlil chrbat. (mne sa postavil :D-jej postava je trosku "pri sebe" , ale ma krasny a velky zadok aj prsia-takze som tam dostakl chut ... (s mojim strykom im to uz akosi neklape-hadaju sa stale!). Ked si to vsimla sa zacala smiat a mi ho chytila a zacala mi masturbovat (len par sekund)... potom sa do sprchovala a odisla. Prosim Vas co to ma znamenat? Som v obrovskom strachu. Keby ze to neni moj stryko tak sa nestresujem(a pokojne chytim aj jeho zenu) ale JE. Ja nechcem spat s jeho zenou... som zufaly
mam 18 (sex som este nemal) a ona 39(vyzer na 30)... prosim napiste :((( (bojim sa ze sa nezdrzim)

kajanka

nabuduce ked sa ti bude pes honit na nohe...tak sem napis ze ta zviedol ze si ho musel pretiahnut...to mas aspon namet na dalsi pribeh.jebko