Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

hubinka202

ja si tiez myslim ze my to odpadne ale uz to chcem mat za sebou mam strach z porodu a mozno stoho mam depresie.neviem co a ako bude.

denca6789

ahoj susan. moja menstruacia je pravidelna a predsa mi nie je dobre. vcera to namna prislo pocas soferovania. mala som co robit,aby som nestratila kontrolu nad autom. prisiel namna taky hrozny strach. u kazdeho je to myslim ine. dnes mi tiez nie je najlepsie.

susan1108

možem mať tie navaly z toho že nemam menstruaciu už pol roka, ale pritom mam hormony ok tak ja neviem, ten tlak na temeno je dost neprijmny a neznasam teplo lebo sa hned potim, jeden prízanka odide a druhý začne... odide pocit na odpadnutie a začne tlak v hlave až do nosa.,.. no ja som už zufala, vv pondelok si dam vyvolat menstruaciu tak dufam, že neskollabujem,.... normalne ja to teplo neznasam je mi na odpadnuie a hned mam aj slabost v nohách, v teplej miestnosti vobec nevydržim

denca6789

ahoj hubinka. ved to uz mas coskoro. to uz nejako vydrz. vsetko bude fajn,uvidis. nepoddavaj sa tomu. ako som pisala,tym dnom,ked sa ti dcerka narodi,sa ti zivot zmeni. uz to nebude len o tebe. drz sa.

RNG

POZOR,hormonalne polotovary sa nesmu nepouzivat v tehotenstve!!!!.
Tam su mozno priznaky podobne, ale pricina uplne ina a to je telo vycerpane babatkom, kde pomoze dodat chybajuce ziviny v prvom rade.

RNG

Navaly tepla a mrznutie su casto priznaky ciste hormonalne, to skoro kazda zena v prechode skor ci neskor pozna .
Casto na to pomoze polotovar na hormony, napr yam alebo senovka grecka., tiez rozne rastlinne steroly.

hubinka202

ahoj denca termin mam 6maja a to mi ide velmi pomaly cas.a hlavne ked som stale doma neda sa mi ist von.chcem mysliet na nieco ine ale neda sa.je to hrozne