Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

denca6789

dakujem za odpoved. bolo mi vcera hrozne,trvalo to dlho. zlakla som sa. som v zahranici,nemam lieky. zdravotnictvo je tu o nicom. este raz vdaka za odpoved.

jenni791

dakujem, dala som si predsa len polku neurolu hádam to nejako vydržím a bude dobre dufam že mi tie nové zaberu

jenni791

dobrý večer chcelA By som poprosiť o radu.Brala som citalopram teraz mi lekár zmenil liek na Elizeu..berem ju týžden ale akoby nezaberala, cítim sa mimo, som nervozna, každu chvilku mám pocit že vybuchnem točí sa mi hlav je mi zle no hrozné...neviem či mám ešte vydržať a dať si radčej polku neurolu alebo čo...

akkkRop

ahojte.. vcera som mal moc moc derealizasiu a depersonalizaciu... divne videnie opet atd.. a v takych krajsich dnoch. .dufam ze tobolo iba z vycerpanostiz tyzdna... dnes je moc pekne-slnecno ..tak dufam ,ze dnes to bude lepsie . vy sa ako mate ??? hmm a vsetci povinne odpovede :DDD

RNG

serotoninovy syndrom(privela serotoninu) je dost casty pri mnohych liekoch, nielen SSRI
en.wikipedia.org
Ked nie je ale priporudky, tak sa situacia vyriesi do 24 hodin tym, ze clovek prestane brat to, co mu ten syndrom sposobilo.
Ovela castejsie ale ale problem pri snahe prerusit branie SSRI drogy, kde medzi 20 az 80% ludi podla roznych liekov, ma velmi silne navykove zavistlostne problemy, hlboke depresie a podobne
en.wikipedia.org.