Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

guissepe

to je presne to o čom som vravel, ty to stále nechápeš lebo si neprijal výzvu zmeniť sa, tak samozrejme že ti to nič nedalo.
Predstav si že kráčaš a pozeráš sa na strop, teraz narazíš nazabradlie tak jasne že ťa to zabolí ale to neznemena že chceš ísť ďalej tým istým smerom...alebo áno?

gravity

guiseppe, ja som depresiu nemal (čítaj pozornejšie), takže netuším, čo je na nej také úžasné a povznášajúce, že o nej neslobodno hovoriť ako o pekne hnusných sračkách. mňa trápili panické ataky a derealizácie a to nebolo nič, o čom by som chcel hovoriť v superlatívoch. nič mi to nedalo, bolo to len hnusné a ubíjajúce a nič viac.

guissepe

podľa toho čo sa rozumie pod pojmom odborník som na výške s technickým zameraním ale vždy som mal slabosť pre biolu, no asi aj preto som ju radšej nešiel študovať
a myslím že nadšenie je zjavné z mojej strany

guissepe

podľa toho čo sa rozumie pod pojmom odborník som na výške s technickým zameraním ale vždy som mal slabosť pre biolu, no asi aj preto som ju radšej nešiel študovať
a myslím že nadšenie je zjavné z mojej strany

akroop

uplnee som prepaty... ked sa smejem .. trpne mi hlava .. a na odpadnutie uplne.. susaky velmi castoo .. a derealizaciu .. niekto s niecim podobnim ??