Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

marko1111

Myslim ze by sme mali skusit trochu humoru, to urcite pri nasej diagnoze pomaha. A hlavne humor plynuci z nasej hypochondrie - mna napriklad casto vystrasi cudny pocit pri srdci, zlaknem sa ze o co ide, a pritom sa mi iba chlpy na hrudi suchaju o oblecenie :-) takze sice je to trapenie, ale aj humornu stranku ma tato neuroza. Co vy mate niekto podobne historky?

RNG

Nervove problemy mozu mat hromadu dovodov, a psychika je samozrejme jeden z najdolezitejsich. Ale na to mate dost psychologov.
Ja tu zastupujem len adresovanie nedostatkov vo vyzive a traveni, a doplnky, ktore vam lekari obvykle neporadia, ale napriek vsetkemu maju vplyv na procesy v tele, neurotransmitery, spankovy cyklus, stress a ine.
Tiez rozne zamorenia, neurotoxiny, zdroje neurotoxinov,odmorovanie sa od nich,
tiez potlacanie mikrobialnych a parazitickych zdrojov neurotoxinov v nasom tele potravinovymi doplnkami, tj celkom bezpecne, bez akychkolvek skodlivych bocnych nasledkov.

rena23

RNG, test na tetaniu som mala negativny, zijem vpodstate zdravo, probiotika, rybi tuk, mineraly a B-cka som brala dlhodobo - ale pomohol az psychiater.

RNG

Mravencenie je casto z dovodov nedostatku mineralov(tetania) a zlej cirkulacie.
Pomozu pri tom doplnky mineralov, doplnky na zlepsenie cirkulacie a niekedy aj vacsie davky vitaminov B-1 vo forme Benfothiaminu(500 -1000 mg denne)
a vitaminu B-3 vo forme inositol hexaniacinate v rovnakych megadavkach.
Pichanie pri srdci je nedostatok kyslika pre srdcovy sval, ,pomoze cistenie ciev lecitinom a lipazou, rozsirovanie ciev hlohom(mechanizmus ACE)a riedenie krvi pre zlepsenie cirkulacie fibrinolytickymi enzymami(nattokinase, lubrokinase,serrapeptase,) bezpecnymi doplnkami, ktore rozbijaju aj krvne zrazeniny ale popri tom z nich nehrozi krvacanlivost.
Pripadne aj inymi rybacieho oleja/krill oleja a seanolu, vytazku z morskej rastliny eclonia cava.

rena23

marko, jasne ze mas fungovat, ako keby sa nic nedialo. Ja som sa len snazila dat Ti tip, ako sa somatizacii da uplne zbavit.

marko1111

Rena a nemyslis, ze mi pomoze ked proste budem dalej fungovat aj ked budem hocico pocitovat? Proste budem mat cudny pocit na srdci ale aj tak pojdem von behat. Hadam ma len neklepne, ale tak mam 23, EKG a ECHO bolo ok, aj krv, takze mi srdce nemoze vypovedat nie?
A otazka na vsetkych - aj vy ste to mali uz take, ze ste vlastne ani nevedeli ze aky priznak mate? Vlastne vas ani nepichalo pri srdci, ani nebusilo, ani nic, ale proste ste sa citili ze nie ste v poriadku. Ani by som nevedel doktorovi opisat ze co mi je normalne...

rena23

Marko, u mna to s tym potlacanim fungovalo, ale kazdy sme iny. To s tym "naucenim" som citala aj ja u Praška (neviem ci poznas - cesky psychiater, napisal vela vynikajucich knih (aj)pre laikov o roznych neurozach). Vraj to funguje tak, ze ked sa mozog nauci reagovat na urcitu situaciu somatizaciou, staci len naznak podobneho problemu a somatizacia sa zase objavi. Skus si vsimnut ci sa Tvoje pichanie neobjavuje, resp. nezhorsuje, v podobnych situaciach.

1usmev1

takze ani zaregistrovanie nepomohlo.. uz nemam na to silu, idem si lahnut, dufam, ze zajtra to bude fungovat!!:-) dobru noc vsetkym, drzte sa a uzite si zvysok vikendu!

usmev:)

ono mi to stale nechce poslat! ten text, ktorym chcem prispiet, som si uz nastastie ulozila, ale stale mi to vypisuje toto:
Prístup bol zamietnutý, pretože v požiadavke boli rozpoznané podozrivé príznaky, ktoré sa vyskytujú pri útokoch na webové stránky. Ak ste sa na túto stránku dostali pri bežnom používaní a myslíte si že sa jedná o chybu, kontaktujte administrátora. Čas a zdroj tejto požiadavky bol zaznamenaný.

ach, no idem sa asi rychlo zaregistrovat a napisat adminovi..