Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

leaaa

gabi Antidepresivum Venlafaxin je dobry ,alebo aj Antipsychotikum dogmatil v nizkych davkach ....lexaurin ,neurol ,,rivotil,xanax zlepsuju situaciu len na chvilku oni nic neliecia dokonca ked sa uzivaju casto paniku zhorsuju ...aj ja som mavala problem s tazkym dychanim ,prehltanim ,derealizacia a busenie srdca,cervenanie ,potenie ,strasny tras a utek pravdaze este to neni uplne okej ...ale povedala som si ,ze ked ma to chyti nebudem tomu pripisovat velky zaujem po prve mam to uz dlho a este som neumrela ani nic ine sa mi nestalo ..mna skor hlavne trapi strapnenie v situacii pred ludmi ked ma to chytilo ....

Leaa

gabi snazim sa s nou spriatelit aby som sa jej mohla zbavit mam ju 15 rokov a zacala som ju liecit pred 5 mesiacmi ...cim viac sa jej bojis tym je uzkost horsia a po dalsie cim viac panikaris tym viac sa uzkost a panika rozsiruje a zhorsuje na viac a viac situacie ...cize ked v noci pride na teba panika ci uzkost a nieco ti zacne trpnut ,alebo boliet a ty to zacnes brat vazne a zacnes stresovat a povies si jezis mam nieco zo srdcom zase sa nevyspim tak si cely stav zhorsujes najprv clovek panikari ze ho nieco boli a potom si namyslat co to moze byt a to je uzkostna myslienka ,ktora tu celu paniku ,uzkost udrzuje a este viac rozsiruje cize ked to na teba pride treba to brat takto okej mam panicku poruchu ,alebo uzkostnu poruchu ta mi sposobuje uzkost a preto si seba velmi vsimam cim viac si seba vsimam tym je to horsie,pretoze kazdy priznak ,alebo oddchylku v mojom tele beriem prilis vazne potom ked nastupi bolest ,tlak ,trpnutie zase si to strasne vsimam potom zacnem uzkostne rozmyslat co to moze byt takze si chorobu generalizujem rozsirujem treba si povedat to vsetko robi panicka porucha ,uzkostna porucha ked mi bude prikazovat a objavi sa silna uzkost a panika mi zacne prikazovat sa bala o svoje zdravie urobim opak nebudem sa bat prijmem tu paniku ci uzkost a poviem si ta uzkost prejde je to moja choroba lahnem si a preckam kym ta uzkost prejde nepanikarim a nenamyslam si ,ze mi nieco je ,pretoze svoj stav si namyslanim roznych chorob dalej len zhorsujem mna toto ukludni poviem si ,ze je to len prejav mojej choroby a ona ma tlaci aby som panikarila ked mi aj nieco trpne ,alebo ma nieco boli lahnem si zapnem si hudbu MTV a lezim a pocuvam to ,ze ma nieco boli nevsimam a nenamyslam si ,ze mi je to ,alebo to a potom to prejde ....to je moj recept uzivam aj lieky ako som uz pisala ....treba sa s nou skamaratit a prijat ju

Matus111491

Ahojte, dnes mi bolo po dlhej dobe úplne príšerne. Úzkosť už od rána. Ani Neurol nezabral :/ Vyvrcholilo to panickým atakom takým silným, že som mal výpadky pamäte. Po jeho skončení silná únava a taká silná derealizácia, že som nevedel hodnú chvíľu rozlýšiť moje myšlienky od reality a neuveriteľná úzkosť z toho, že si všetci o mne hovoria. A typický strach z mojich myšlienok. Och... Neviem, či sa znova nedám na tie ADčka... Inak mi tieto stavy prerušila megadávka B-Complexu...

zuzanakur

gabi000 mne aj brni v krku, teda sa mi tam rozbuší, a tiež ibalgin mi od toho vobec nepomože ale mne ani lexaurin, psychicky ukludni ale od bolesti mi nepomoze urcite nie... aj teraz mam tlaky v hlave a take mravencenie a ked lezim a som v pokoji aj vtedy mam take tlaky v hlave, toto je najhoršie clovek by pri tom chcel zalahnut do postele ale mne ani to nejde, zhorsi sa to, mam pocit že ked sa rozhybem na silu, hoci mi je až na umretie zle, tak sa to zlepsi, ale zase ponocovat nemozem, ked som dlho vonku, tak už na druhy den som slaba a hned mam tie dusenia a busenie až v krku a tlaky, proste sa to zhorsi, niekedy mam pocit, jak keby som na par sekund nedychala a naskoci to zas, alebo srdce, že preskoci, alebo mi to tam tak stiahne a pusti, neviem poznate to???...mne ruky až tak netrpnu skor noha lava, ja si teraz davam pichat injekcie milgammu take štípacie, raz za tyzden...beriem len magne b6 rano, a pangamin tri krat do dna, a tiež jem vitamin c...

zdravy

gabi000 - asi navstevujes psychiatra. Rozhodne by si mala vymenit AD. Neviem aku dlhu dobu beries AD, ale ak ti nezaberaju ani po pol roku, to znamena ziadna zmena, vymen AD, alebo psychosa! Na ukludnenie by si mala zobrat Frontin je lepsi ako neurol.

gabi000

zuzana-kur aj mna to dusí,až tak že už bola aj záchranka u mna. A v krku tak zviera, že mám pocit malého kúska otvora na dýchanie. :-(. Neprestajne mi chodí po rozume že mi je niečo vážne, a ne PP. Bojím sa že zomriem. tlačí ma do slích, akobymi chcela nejaká žilka prasknuť a ibalginy nič neriešia.

Cez víkend som bola pozrieť rodinu, bolo mi aj trošku lepšie, aj horšie....

zdravy - uživam lexaurin, magnezium

zuzanakur

každý sme iný, každý máme iný organozmus, inú váhu, inak obalené nervy, inú povahu... ja túto chorobu znášam tiež veľmi zle, stale mám v hlave že to nieje len PP, ved ma predsa nemože fyzicky ničiť každý den..:/... takže napodobne, mna až dusi v tom krku a potom mam to brnenie a tlaky v hlave, takže stale mam strach že raz ma to zadusi..:/...inak vikend zbehol, konečne po dlhej dobe, bolo par hodin aj fajn

gabi000

leaaa - ty veľmi dobre znášaš tú chorobu, podľa toho čo píšeš .-)....to je super lebo ja som úplne zničená, ja to nedokážem tak ako ty....mňa to totálne zničilo. Som na dne. Nech sa snažím akokoľvek chcem, nejde mi z toho sa dostať hore.

Stále myslím na to najhoršie... neviem si predstaviť čo bude ďalej....a mám strach.....v noci mi zas bolo "kolapsovo", ledva som dočkala rána

Bambulka661

ahojte babulky a vlastne vsetci,momentalne som doma na prvej priepustke z nemocnice na 12hodin ako to zvladnem,v nemocnici mi nasadili nove lieky a som tam uz druhy tyzden ale musim povedat ze mi to ozaj pomohlo ...este chvilku a budem fit ...teda si myslim :)....som v podstate rada ze som tam lebo sa citim bezpecnejsie...a aspon ma maju pod kontrolou a ktomu je tam velka sranda lebo sa nasiel super kolektiv cize nuda nieje,,obcas mi je zle ale vsetko chce cas...tak vas vsetkych pozdravujem a drzim palce aby ste to prekonali co najskor....ja sa dnes vraciam opat nazad a dufam ze na posledny tyzden :)ako sa vam dari ako sa mate?myslim na vas a pozdravujem :)ahojte