Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

Docitala som sa, ze caj catauba vyrazne pomaha pri psychickych problemoch a idealny je v kombinacii s lapachom 1:1. S lapachom mam velmi dobre skusenosti, tak urcite vyskusam. :-)

chouchou

Roman,urcite to nieje normanlne a treba to vysetrit,zistit co to je,co ti to sposobuje,bol si na nejakych vysetreniach?

Roman72

Caute ludkovia, uz niekedy nechapem z tych symptonov, uzkost nepocitujem, depky nepoznam, no casto vyraza dychanie, aj akokeby slabost brusnych svalov. Uz fakt neviem co to moze robit. Vecer to byva horsie.

chouchou

ahoj Roman,ja som si pred nedavnom kupila v lekarni Guajacuran je to proti uzkosti a nervozite,neskusal si take daco? ale ty by si mozno mal ist k lekarovi a riesit to s nim a musi ti nasadit inu liecbu ked jedna ti uskodila

gabi000

Držím palce Bambuľka, mne je dnes strašne, mám pocit že sa zadusím, jazyk mam akoby spuchnutý....strašné pocity. Kedy toto všetko už skončí??? chcem byť zdravá

palenka

Bambulka držim palce,mne je od rana tak špatne,toči sa i hlava,boli ma žaludok neviem som taka cela na nič...mala som ist s rodičmi na chalupu ale nešla som...bala som sa..zasa mam take divne stavy,ja by som chcela byt už zdrava...