Kvalitné gelové nechty v BA

sjdhsj

Ja mam osobnu skusenost so salonom Karsi.. cistotu, pristup a odvedenu pracu hodnotim na plny pocet. Bola som tam viackrat a nikdy som nebola sklamana, prave naopak. Bola som pysna na svoje nechty, kt. boli krasne a prirodzene (aj ked troska drahsie-nevadi). Teraz mam prestavku v gelacoch, ale urcite tam pojdem znova.

denka01

co ma zaujali, tak to su nechtove dizajnerky MONIKA VERNEROVA (Nail Design) a SILVIA DUNDOVA (Karsi). Osobne skusenosti s tymito kockami nemate?

denka01

ved to, sikmacov moc neuznavam, radsej skocim do normalneho salonu. Na nete toho moc neni, myslim ako skusenosti s konkretnymi nechtarkami, a ked aj nejake su, tak su dost neaktualne. Mam to dost urgentne, potrebovala som si dat spravit nechty este tento tyzden, takze by som nejaky dobry tip uvitala pokial mozno co najskor. Diky

ich

vcera som videla v avione nove otvorene studio od sikmacov a maju tam otvaracie ceny.
ale ak chces niekoho od nas tak neviem tiez by som rada pocula nejaky tip.

denka01

obnovujem tuto temu, tiez by ma zaujimal kontakt na sikovnu nechtarku z BA, ktora robi kvalitne a prirodzene gelace. Dakujem

monickaslniecko

chcem sa opytat ci nahodou neviete kto robi dobre gelove nechty v trnave. este som ich nemala a preto chcem ist na istotu. bojim sa ze ak pojdem na slepo, tak nebudem spokojna. dakujem