bolesti chrbtice

Príspevok v téme: bolesti chrbtice
hamster

Dlhodobo trpím bolesťami chrbtice v oblasti medzi lopatkami. Liečila som sa u obv. lekára - brala som injekcie NOVALGIN, MYDOCALM, plus tablety FLUGALIN. Účinnosť sa prejavovala iba počas liečby, ktorá trvala 2 týždne, potom nastali rovnaké problémy.
Ozve sa mi prosím niekto, kto mal rovnaké problémy a dokázal si pomôcť a ako? Aké máte skúsenosti napr. s akupunktúrou?

ina

Neviem ake maš ty tie bolesti, ale mna začalo bolieť medzi lopatkami už v januari a od vtedy sa mi to tak zhoršilo, že mi začalatrpnuť lava ruka a mavam bolesti na hrudniku, tak mi lekar k tomu pridružil aj diagnozu panicka porucha a uzkosť.

ina

Vyskušala som akupunkturu aj rozne ine techniky.Pomohlo mi to vždy ale nie na trvalo.Teraz chodim na rehabilitačne cvičenia a tenzicke masaže.Beriem myolastan na noc a teda nič moc.

silvias

Akupunktúra je dobrá a vyskúšaná liečba z bolesťami chrbtice veľa mojich známich sa vyliečilo z bolesti alebo aspoň utlmilo bolesti na určitý čas!!
Aj moja mama chodí teraz na Akupunktúru no uvidíme ako jej bude,ale jednoznačne treba to vyskúšať!!Každý človek je iný a každý organizmus inak reaguje na všetko. Pekný den Silvia