Moj prvy sex

sara

do nicoho sa nehrn. ono asi nikdy nebudes vediet kedy si uuuplne na 100% pripravena. Ja som to na prvy krat stopla uz v dost rozbehnutej situacii, proste som sa zlakla. ak je partner normalny tak to pochopi, moj pochopil. potom na druhy krat uz vsetko ako malo byt. proste ten strach nejako opadol, aj z teba opadne neboj, ale nervozita bude asi vzdy to je prirodzene...

:)

adela nechaj to na cas;)
petting uz bol??? ...ak nie skuste najprv to a az potom sex ak budes mat za sebou petting tak nebudes taka bojazliva;)a pride to tak samo zo srdiecka a nie z povinnosti voci partnrovi
a nikdy to nerob kvoli tomu aby si si ho udrzala;)

Tymmi

Ahoj ja mam 17 a tiez som prave prisla o panenstvo ... priatel ma 20..a poviem ti ze som to tiez nechcela ..bala som sa velmi ..ked ma nazhavil tak som aj pristala ze dobre skusme to ale potom som sa tak roztriasla ze som to hned stopla...ale potom sme mali taky dost burlivy rozhovor proste citovo vypäta situacia ..ale nie co sa sexu tyka...a proste som to skusila ..ak je tvoj priatel normalny tak k tebe bude jemny a bude brat ohlad na tvoje pocity ..hlavne s nim komunikuj ..a hovor mu ako sa citis a ak ti to bude neprijemne tak to stopnite a skuste inokedy ..ale hlavne sa do toho nehrn ak to tak necitis ...

adela:-)

No vie rozpravali sme sa o tom...ale tak najprv som mu povedala, ze mame este cas a teraz zrazu mam normalne niekedy chut na sex ale ked sa bojim...to je moj problem..

adela:-)

myslis??ked ja neviem...ale tak ete by som s nim sex nemala...tak po case ale problem je v tom, ze ja sa strasne toho bojim

stanley

podla mna by si mala s tym pockat .. ked prefrcal tolko bab tak velice rychlo prefrci aj cez teba si myslim ... neskor to budes lutovat