baby aj chalani súúúrne

Príspevok v téme: baby aj chalani súúúrne
lucinkaaaaaaaaaa

ahojte mám 18 a priatel 22, ja som ešte panna , no on si myslí, že nie, ale tak o tom nechcem, chcem sa spýtat , či je normálne , že sa mi hnusí ho chytat tam dole a vobec sa dotýkat jeho penisu, prosiim vyjadrite sa , alebo napíšte radu ako to prekonat a vzrušit ho tak aby chcel sex???

lena 123

no lucinkaaaa, vies on aj tak pravdepodobne, zisti ze si bola panna, takze by som mu to povedala. a ked sa ti hnusi jeho penis tak neviem na co chces s nim sex, potom sa ti hnusit nebude? jedine ma napada, ze si mozno penis nikdy nevidela a proste je to pre teba take nieco nove. no ale daj si cas nemusis mat hned sex...

giny

Súhlasím so Sweetie. Nesexuj len preto, aby si to už mala za sebou. A nevidím dôvod na klamanie o Tvojom panenstve. Rozumný chlap, ktorý Ťa má rád, Ťa bude o to viac milovať. Čo sa týka vzrušenia Tvojho partnera, tak s tým si hlavu nelám. Mužom stačí zopár vášnivých bozkov a sú pripravení. Možno by sa mal pýtať on o tom ako vzrušiť Teba. Lebo keď sa mu to podarí, tak na odpor voči penisu zabudneš.

janulaaaaaaaaatko

noo takyto problem som mala aj ja(ale panna som nebola)a priatelovi som ho nechcela chytit..ani proste nic, proste sa mi hnusil...ale chcela som sex...(o tom ci si pripravena ale nie a ci to je ten pravy alebo nie - to je blbost)proste sa ti to asi hnusi poznam ten pocit...nakonec som to prekonala..a zapacilo sa mi to robit prave jemu

Tymmi

No moja mila ja som cerstvo nepanna ..ale poviem ti asi tolko..vzivote som nijakeho chlana neobstastnovala ..ale ked ma moj priatel nazhavil tak som nemala ZIADNY problem s jeho penisom ... a vse prebehlo ako malo..takze by som povedala ze si radsej pockaj kym na to dozries alebo hladaj ineho partnera...

honey

presne naco ho chces vzrusit aby chcel sex ked ho ani ty sama nechces a dokonca sa ti aj penis hnusi...?!!?
ale tak k tvojrj otazke....je to normalne kedze este nie si na to pripravena a zrejme ho ani dostatocne nelubis...takze najprv trosku dospej a potom sa ti ani hnusit nebude