Vrátilo sa Vám akné po využití zyneritu a skinorenu?

lili2

ahoj. Zineryt je ta najvacsia hroza na svete. Vobec neodporucam. A podla nasich slovenskych dermatologov je to "liek na vsetko"... som chemik, ale radsej nekomentujem. Kazdemu odporucam, aby sa tomu vyhol. Skinoren , ten je ovela lepsi. Ten som pouzivala. Teraz uz asi rok nie, akne sa mi nevratilo. Zinerytu sa vyhni

......

aj ja mam podobnu skusenost ako beja.zynerit mi chvilu zaberal, len sa mi dost mastila pokozka/teda miestami supala a miesatmi mastila, lebo obsahuje alkohol.chvilu zaberala potom uz nie, ked som vysadila dost sa mi zhorsilo.zevraj differine je velmi dobry.poslednym vychodiskom by som videla roaccutane.

pentium

no ja pouzivam aj zineryt a aj skinoren,no ja ich sucasne pouzivam asi len dva tyzdne.Vysledky som videl hned po prvych troch dnoch.Akne sa mi uz skoro stratilo,uz len vtedy mi sem tam nieco vznikne ked jem ozaj vela cokolady....

beja26

po zinerite som bola na tom podstatne horsie..uz som tu o tom pisala,zinerit nikdy viac,je to silne,sama chemia.. a plet som mala hroznu,k akne sa pridalo aj to ze som mala lpet drsnu,presusenu,svrbiacu...no hruza.lekarka mi zinerit zakazala! ze ci si chcem znicit plet navzdy!!!