Jelqing - metoda na zvacsenie penisu

bilnebac157

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

peterkac

V tomto článku -odkaz odstránený- som podrobne rozobral VŠETKY aktuálne, reálne metódy aj nereálne metódy (ktoré sa reálnymi tvária). Neberte to ako spamovanie, na článku som si dal záležať (o téme viem pomerne dosť).

velkypenis

Existuju rozne pripravky - lieky alebo zariadenia - nie vsetky vsak funguju, overeny sposob, ktory je zdarma je cvicenie penisu. Jedina nevyhoda je cas, ktory stravite cvicenim, ale vysledky sa urcite dostavia. Informacie pre zaciatocnikov najdete na stranke -odkaz odstránený-

martin_uhlo

Ahojte,

tiež som sa o jelqing zaujímal. Posielam odkazy na dosť obsiahlé články o jelqingu - tri sú v angličtine, jeden v češtine. Inak sám som jelqing robil asi 3,5 mesiaca a malá zmena tam bola. Takže skús a uvidíš, myslím, že to nie je nič ťažké sa naučiť.
tie weby:
penis-enlargement-manual.thundersplace.org
www.zvetsenipenisu.co
www.cosmopolitan.com
www.jelqwiki.com

chlebik3

Sam sa musim priznat ze po tom, ako som objavil jelq tak som za tie roky co to podrastol :P ale jako je to ako bodybuilding a je potrebne sa tomu venovat dlhsie, aby ste mali vysledky...

zo dna na den vas ziadny velky narast necaka...

je dobre precitat si nejaky dobry navod o tom, len je to strasne nadlho tak to tu vypisovat nebudem.. precitajte vacsipenis.sk tam na tej vacsipenis webke je tych cvikov viac a celkom pohodovo spisane

lofas

chalani ak máte penis nejakych 14-15 cm tak nemáte čo riešiť,ja mám nejakých 15cm a moja priateľka mi ďakuje za to čo jej v posteli robím a kričí pri sexe od vzrušenia..:)
zbytočne si ublížite alebo maximálne ochabíte erekciu..