Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jelqing - metoda na zvacsenie penisu

velkypenis

Existuju rozne pripravky - lieky alebo zariadenia - nie vsetky vsak funguju, overeny sposob, ktory je zdarma je cvicenie penisu. Jedina nevyhoda je cas, ktory stravite cvicenim, ale vysledky sa urcite dostavia. Informacie pre zaciatocnikov najdete na stranke -odkaz odstránený-

martin_uhlo

Ahojte,

tiež som sa o jelqing zaujímal. Posielam odkazy na dosť obsiahlé články o jelqingu - tri sú v angličtine, jeden v češtine. Inak sám som jelqing robil asi 3,5 mesiaca a malá zmena tam bola. Takže skús a uvidíš, myslím, že to nie je nič ťažké sa naučiť.
tie weby:
penis-enlargement-manual.thundersplace.org
www.zvetsenipenisu.co
www.cosmopolitan.com
www.jelqwiki.com

chlebik3

Sam sa musim priznat ze po tom, ako som objavil jelq tak som za tie roky co to podrastol :P ale jako je to ako bodybuilding a je potrebne sa tomu venovat dlhsie, aby ste mali vysledky...

zo dna na den vas ziadny velky narast necaka...

je dobre precitat si nejaky dobry navod o tom, len je to strasne nadlho tak to tu vypisovat nebudem.. precitajte vacsipenis.sk tam na tej vacsipenis webke je tych cvikov viac a celkom pohodovo spisane

lofas

chalani ak máte penis nejakych 14-15 cm tak nemáte čo riešiť,ja mám nejakých 15cm a moja priateľka mi ďakuje za to čo jej v posteli robím a kričí pri sexe od vzrušenia..:)
zbytočne si ublížite alebo maximálne ochabíte erekciu..

Beethoven

páni... najlepšie je priznať si, že keby ste boli takí bejci, ani by ste sa tu neobjavili (ja taktiež). nejaké naťahovanie miláčika je rozhodne nebezpečné, lebo to nie je pevné ako karmenádla a neskôr či neskôr sa to prejaví. kašlite na to, nájdite si babu, čo nemá šušuru ako Domica, čo sama niečo robí, nejaké cvičenia - určite viete o čom trepem, práve pre spevnenie poševných stien, aby bola schopná prijať normálny penis a nie iba nejakého pána Botswanu. vzdelávajme sa aj v iných veciach, ako je len priamy sex. nie sme koitálne mašiny. hranie je tiež o niečom. ak vás raz baby oserú za priemer, tak, ak budete technickí, budete im chýbať, pretože nejakí namyslení majitelia huriek nemávajú väčšinou chuť sa s nimi vôbec "babrať." ak sú to samozrejme nie len nejaké submisívne ženy, ktoré túžia iba po tom, aby sa na nich nejaký prázdny samec vybúril. takých vám nemusí byť ľúto. buďte sexuálna šľachta.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jelqing - metoda na zvacsenie penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk