Jelqing - metoda na zvacsenie penisu

rado55

potrebujem tak max 0,3-0,5cm na hrubke.. dlzku nie.. poradte a poradte nejaku slovensku stranku kde je presne popisane ako na to..dik

pajo

jelging zvacsenie penisu
pekne vam to napisal LAKY o stranku naspat hlavne trpezlivost a pravidelne cvicenie dlhe mesiace,nic ine neexistuje okrem operacie.ziadne tabl.naplaste ci krem na zvacsenie penisu to vam zarucene nepomoze.mna by zaujimalo ci uz niekto cvicil jelging pravidelne a dosiahol nejake vysledky?arozpisal to podrobnejsie prosim

macokovac

caute chalani, mam navod na predlzenie penisu o nejakych 3 - 6,7cm. chvalabohu ze to nepotrebujem, som spokojny s tym co mam...navod je v anglictine, je to pdf. subor. Mozem sa pobavit a prelozit ho(nieje to problem som v zahranici a angl. je skoro moj dennodenny chlieb... nejaky darovany $1 na Alertpay sa najde od niekoho?? Iba sa pitam ci to niekto oceni... ale poslem kazdemu kto mi napise mail...? kto ma zaujem? pridrz na mojom nicku mysku a zobrazi sa ti mail, alebo macokovac@yahoo.co.uk

laky

No vieš každy ho ma inac vycviceneho...Ja povedzme urobim tych 200 jelqing tahov,dostanem s ado takej trištvrte erekcii,no a potial staci.Zatial sa mi nestalo ze bi som ejakuloval.Ked treba poradim.