Jelqing - metoda na zvacsenie penisu

laky

rad by som upozornil ze toto je jedina normalna technika takze nechodte na stranky velkypenis a podobne pretoze tam iba okradaju. v prvom rade treba povedat ze jelqing je prastara arabska technika. uz mali chlaci boli vedeni k tejto masazi. samozrejme ju praktizuju aj ine kultury kmene a podobne. postup: 1. prechadzate od korena penisu k jeho spicke. cize ako keby ste si honili ibaze je ten pohyb naopak. 2. robte to iba na penise ktory nestoji respektive ktory je v poloerekcii ale nikdy nie v erekcii!!!!!!! 3. ide o tzv jelq tahy... robte ich 100-200x denne nie viac neprehanajte mozete urobit vacsiu skodu preto budte trpezlivi kazdy vecer v sprche mate to hotove4. jelq tahy robte vzdy s lubrikantom ked ste v spreche staci mydlo ked nie tak aj krem 5. ak chcte vediet viac klady ale aj kritiku tak chodte na www.tabu.sk na stranke sa dozviete aj ako to funguje 6. ja to robim par dni este sa mi sice nezvacsil ale je trosku hrubsi a podla postupu do konca roka by som ho mohol zvacsit min. o 3cm-7cm 7. okrem toho tato technika ma aj priaznivcov sexuologov a oinych na to odbornikov DUFAM ZE VAM TO POMOZE

hami

asi mesiac, no zatial ziadny pokrok necitim, len minimalny.. ja to robim len tak ze si vtaka natriem sprchovym gelom aby sa smykal a idem na vec :D inac ak by si bol taky dobry, tak mohol by si mi ten navod aj poslat :)