Genitalny herpes

Príspevok v téme: Genitalny herpes
laelian

Dostala som pred vianocami genitalny herpes. Nikdy predtym som herpes nemala a ani moj partner. Nechape to ani moja gynekologicka ani kozna lekarka. Moj snubenec bol prvym a jedinym mojim sexsualnym partnerom. Priebeh ochorenia som mala velmi neprijemny. Navyse studujem momentalne na vymennom pobyte v zahranici a musela som sa vracat domov. Bolo to strasne. Preslo to po dvoch tyzdnoch, ale ja od vtedy trpnem a pri kazdom neprijemnejsom pocite v tejto oblasti panikarim. Velmi sa bojim, ze sa mi to vrati. Hanbim sa lebo vsade sa pise ze je to pohlavna choroba a ja aj ked som v tom nevinne sa citim necista a je mi to neprijemne aj pred lekarmi aj blizkymi ludmi...neviem to lepsie opisat. Existuju nejake pripravky na prevenciu tohoto ochorenia? ako casto sa opakuju recidivy ak mate skusenosti? a navyse sa chceme v blizkej dobe usilovat o babetko a ja sa bojim ze to moze mat nan nejaky vplyv...

Petra Nopova

som prave v zahranici a moj sexualny partner sa mi priznal,ze ma herpes...pouzil zosilneny kondom,nema ziadny problem teraz a ja nemam geneticku predispoziciu.mohla som sa nakazit? info stranka www.valacyclovirhcl.com

RNG

Med a propolis su vzacne zdroje roznych antimikrobialnych a hojivych latok. Problem je ale s tym, ze kvalita co sa tyka antimikrobialnych vlastnosti sa velmi meni podla sezony, miesta zberu vciel a kvetov, z ktorych to zbieraju. Naviac med nie je sterilny vzdy a rozne druhy mozu vyvolavat u ludi aj alergie. Takze pozor na to.
Najznamejsi hojivy je Manuka med.

111moni111

ahojte, vela som si citala rozne fora o herpese, pretoze aj ja som ho vlastnou hlupostou ziskala. milionkrat som si citala ako lekari nevedia pomoct len trocha potlacit ak vobec zaberu masticky a lieky. dlho som si citala rozne vyskumy ked som na ne natrafila a nasla som nieco co mi uz opakovane pomohlo. Nejaka studia jednoducho zistila ze med - ale naozajstny med, nie kupeny v kauflande- obsahuje nieco co posobi na herpes. nevedia ktora presne latka v mede to robi ale jednoducho pomaha. opakovane ked som zacala citit to neprijemne svrbenie co bolo pre mna vzdy znakom prichodu neprijemnej navstevy som si aj na celu noc dala tam dole zabal cistym medom od vcelara a na druhy den ziadne svrbenie, ziadne zacinajuce zacervenanie, nic.mne to naozaj funguje okamzite a uplne. len pozor, treba sa poriadne na hrubo obalit lebo rano bude cela postel lepkava :)

RNG

Az 25% ludi v Europe ma v tele permanentne ten HSV2 virus, takze to nie je nic zriedkave. Ale branim doplnkov na potlacenie virusov v tele vseobecne sa da tento a ine virusu potla,cit, tak ze neskodia telu a nie su ani prenosne v takych nepatrnych mnozstvach velmi pravdepodobne. Zvysovanie viralnej imunity odporucam kazdemu, aj tym, co nemaju zioadne priznaky viralnych infekcii, lebo v tele nosime ich znacne mnozstvo a okolo nas je ich vzdy dost, takze kto nechce byt poskodeni virusami pri sucasnych tichych viralnych epidemiach, ktore si lekari nechcu vsimat je dobre sa postarat o zvysenie viralnej imunity ako prevencne opatrenie

marinella1

Prosím všetkých o radu, ak má skúsenosť - asi pred tromi rokmi sa mi začal opakovane vyhadzovať nad zadkom fľak, ktorý sa postupne menil na hrboľček s bielymi hnisavými bublinkami, ktoré za pár dní praskli, vytvorila sa chrasta a a takto sa to opakuje niekoľkokrát do roka, teraz aj častejšie. Vyzerá to ako herpes z obrázkov a som zúfalá, všetko nasvedčuje tomu, že to je herpes simplex sacralis - genitálny herpes. Má niekto skúsenosť? Môžem nainfikovať iných? Partnera? Ako to najúčinnejšie obmedziť? Viem, že vírus v tele ostáva navždy. Poraďte..

RNG

Antiviralnych chemickych liekov je hromada, ale zialbohu vsetky nesu so sebou dost vysoku pravdepodobnost poskodenia tela, tj najma pecene a ladvin/obliciek. Pozrime napr na ten valtrex/valacyclovir
www.drugs.com
Samozrejme mnoho ich nema na prvy krat, ale ked sa herpes stale vracia, pomaly ale iste zasiahnu skodlive postranne ucinky ovela vyssie percento.
Preto tu tlacim pouzivanie potravinovych doplnkov, ktore su lekarmi uznane za neskodne(podmienka pre doplnky potravy na to, aby sa mohli predavat na volnom trhu, podobne ako potraviny)

Kiki12345

samozrejme ze ide o genitalny herpes. viem to z vlastnych skusenosti lebo som ho ... vyliecit sa neda iba potlacat. lieci sa tabletkami valtrex . www.valtrexguide.com

RNG

V sucasnych tichych viralnych imunitach sa nakazeniu casto vyhnut neda, da sa len pravdepodobnost znizit a virus zatlacit v tele, aby neskodil zvysenim vutalnej imunity, viac cez Google.sk uvedenim rng herpes.
Pridavam este dalsie, ako monolaurin, citral, berberine a Sangre de Grado. Treba brat viacere z uvedenych a obcas obmienat, tym, sa udrzuje antiviralna ucinnost, a teda zatlacia v nas usadene permanentne mnohe virusy ako EBV, HSV1 a HSV2, CMV, VZV,HPV a rozne ine, co mame v tele vysoke percenta populacie.
Inac nam v tele sposobuju neustale skody, ci viditelne, alebo neviditelne dlhy cas, az sa prejavia vaznym poskodenim zdravia, vcitane rakovin.