Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Genitalny herpes

Príspevok v téme: Genitalny herpes
laelian

Dostala som pred vianocami genitalny herpes. Nikdy predtym som herpes nemala a ani moj partner. Nechape to ani moja gynekologicka ani kozna lekarka. Moj snubenec bol prvym a jedinym mojim sexsualnym partnerom. Priebeh ochorenia som mala velmi neprijemny. Navyse studujem momentalne na vymennom pobyte v zahranici a musela som sa vracat domov. Bolo to strasne. Preslo to po dvoch tyzdnoch, ale ja od vtedy trpnem a pri kazdom neprijemnejsom pocite v tejto oblasti panikarim. Velmi sa bojim, ze sa mi to vrati. Hanbim sa lebo vsade sa pise ze je to pohlavna choroba a ja aj ked som v tom nevinne sa citim necista a je mi to neprijemne aj pred lekarmi aj blizkymi ludmi...neviem to lepsie opisat. Existuju nejake pripravky na prevenciu tohoto ochorenia? ako casto sa opakuju recidivy ak mate skusenosti? a navyse sa chceme v blizkej dobe usilovat o babetko a ja sa bojim ze to moze mat nan nejaky vplyv...

karinmajko

aj ja by som sa chcela opytat, ked herpes zmizne, možem mat sex bez kondomu ale už do smrti iba s nim??? ked mam iba jedneho partnera od ktoreho som to asi dostala aj ked on nemal nic. a kedy je to infekcne? iba vtedy ked sa to zjavy?? mam doma maleho syna tak sa bojim aby som ho nejako nenakazila.. :( dakujem za odpoved

POMOC

Ludia môžem Vám povedať len toľko že kvapky z názvom MMS dokážu aj zázraky... pomahajú pri heresoch ... a možno aj dokažu úplne z tela dostať tento vírus pri dlhodobejšom používaní .. ale to nieje dokázané ale je to možne :-) skúste zohnať.. ja som to používala a pomohlo to .. musim zacat viac užívat možno sa mi to raz prestane uplne robiť...

darkmother

suchar, RNG to napisali vyborne. podla slov mojej infektologicky sa aj ten prvy typ herpesu moze prejavit na genitaliach. a jeho prejavy mozu byt napr. len zacervenanie, bolest pri pohl styku (podla mojich skusenosti strasna). cim je clovek zdravsi, tym mensie su prejavy. pomaha napr. vitamin B a cokolvek, co zlepsuje imunitu.

schmetterlin

laelian, prosim ta, mohla by si mi dat tvoj mail? Nechcem pisat na nastenku. Dakujem. Potrebovala by som konzultovat.

krtko33

Agnes999 Ja viem že s istotou nie, len chcem vedieť či dievča kt má herpes má aj takéto príznaky alebo teda dozvuky keď sa to upokojuje..

Agnes999

krtko musite ist obaja lekarovi a dat sa vysetrit, tu ti nikto nebude vediet s istotou povedat co s priatelom mate.

krtko33

baby, prosím vás, herpes ma aj také príznaky, že keď zmiznú pľuzgiere ostanú po nich akoby hnedé až čierne pehy?????? Ja som to mala, mne to zmizlo ale priateľovi nie...doteraz nemam potvrdené že by som mala gen. herpes...

Jano78945

Valaciclovir je určený na liečbu herpes simplex infekcií postihujúcich kožu a sliznice vrátane primárneho a recidivujúceho genitálneho herpesu. skuste www.valtrexhome.com

neva

Martin. - je to hnusné od Teba, takto osočovať človeka, ktorý sa snaží všetkým pomôcť.
Naozaj mal predajňu v Bratislave a v Lučenci, ale len krátko, už dávno sú zavreté, hoci mal výborné ceny.

erasmus

tu na fóre som sa dočítal o dr. albertovej, bolo to na viacerých témach, určite bolo niečo aj pri vaginálnom herpese. mrkol som sa na google aby som bol v obraze a celkom ma to zaujalo. ja síce nič také nemám (chlapi to asi ani nemávajú, či áno?), ale možno niekomu z vás by tam vedeli pomôcť, tak si to prípadne pozrite. je to centrum prírodnej medicíny v blave, tam ona pracuje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.