Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si vyvolať menštruáciu?

25anonymous25

ahojte :D mám 14 a ešte som nedostala menštruáciu .. irituje ma to :D neviete mi poradiť niečo na vyvolanie ? hocičo okrem gyndy :D ďakujem

25anonymous25

ahojte :D mám 14 a ešte som nedostala menštruáciu .. irituje ma to :D neviete mi poradiť niečo na vyvolanie ? hocičo okrem gyndy :D ďakujem

Pauli000

Ahojte, na 100% mne zabral Alchemilkový čaj ktorý som si dala o pol 7 večer a neskôr okolo pol 9 večer som si dala 2dcl vína s 1 dcl kofoly a do rána som to už mala :)

july111

ANONYM.: Meskanie menstruacie moze ovplyvnovat viac faktorov: stres, choroba, lieky, nahla zmena hmotnosti a pod. Zalezi taktiez aj od tvojho veku. Na znacenie menstruacie mozes skusit napr kalendar www.zienky.com - kde ti orientacne ukazuje aj plodne dni a v grafe cyklov ukazuje odchylku cyklu od "ocakavaneho cyklu" :)

ANONYM.

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či by ste mi vedeli niekto poradiť ako by som mala postupovať, keď mi mešká MS už 5 dní...mám stále pocit, že už to prišlo + výtok + bolesti brucha večer. Mám pravidelné intervaly MS, tak 30-32 dní. Robila som si tehotenský test a vyšiel negatívny. S priateľom si dávame pozor, tabletky som pred 7 mesiacmi vysadila, aby sa mi očistil organizmus.

Ewitta1508

ahojte mám otázku mám 18 a naposledy som mala menštruáciu december 2011...neviete prečo mi tak mešká? a mám ísť k doktorovi.. veľmi sa bojím že sa môže niečo stať.. môže to byť dedičné.. som po mamke ktorá je s tých chudších. a aj jej rodina.. a ona tiež mala neskoro menštruáciu...tak čo si myslíte??

maruska123

moooonik doktor vie co hovori..ak ti robil vysetrenie-sono napr a nic nenasiel, nepotvrdil tehotenstvo, tak to hormonmi bude..preco by si nemohla mat poburene hormony?

mooonik

ahojte, naposledy som mala menštruáciu 20.septembra a stále neprišla. Tehotná nie som aj gynekolog mi to potvrdil ale nič mi nepovedal na to že mi meška. Len že zrejme mám pobúrené hormony, ale nemyslím si, že je to tým. Mám 20 rokov, brala som antikoncepciu 2 roky, ale už rok aj dačo ju neberiem. Doteraz som mávala vždy pravidelný cyklus a teraz 3 mesiace nič. Nechápem, čo to môže byť ale pochybujem že je to normálne. Navyše odvtedy ako som nedostala som pribrala 4 kilá. Nestretli ste sa s týmto už niekedy?? Poradte prosím ak viete :) dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si vyvolať menštruáciu? - Fórum - ZDRAVIE.sk