Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si vyvolať menštruáciu?

Lulu19

Ahojte.
Chcela by som od Vás radu. Menzes mi mešká už dosť dlho ale tehotná nie som... Ako sa dá vyvolať ? som už dosť dlho v strese.
Prosím poradťe

Lou

kiiiiika na oddialenie sú aj tabletky, ktoré ti predpíše gynekológ, ja som mala Lutenyl, i keď neviem, či je to dobré v tvojom veku...

Matej Hricko

ja som preoperovany na zenu s otokovim kanalom ktori mi nahradil vaginu doktor povedal ze je to narmalna procedura lenze
ked placem tak mz tece z vaginy a ja to prave nemozem zastavit POMOC HELLP !!!!

jana ochechu

to je predsa jednoduche ja vztahnem spunt
a tecem jak zarezana , prskam a prskam
a tece a tece 0 pozitiv a to ked mam este nizky tlak pri visokom stromi padaju

kiiiiiiiika1

Ahojte mam 11 a menzes som dostala bohuzial ked som mala 10.Teraz idem ku sesterke a na prazdniny a tentio mesiac som ho este nemala a nechcela by som ho matpri nej neda sa nejako vyvolat alebo oddialit prosim poradte som zufala :(

shauli

Ahojte, tiež som sa nedávno pasovala s meškajúcou menštruáciou a pomohol mi bylinkový čaj v kombinácii Alchemilka, Materina dúška, Medovka a kvet Myšieho chvostíka. Okrem toho sa pridávam k odporúčaniu od Luuu, tanec a vykašľať sa na stres :)

Luuu

Ahojte, mne na vyvolanie menzesu pomaha 4dcl cerveneho vinka alebo disco, tam pohybem trosku panvou a menzes sa dostavi este v ten vecer ani neviem ako :)) a podstatne je , vynechat stres , pretoze sa este viac oddiali:)

noja

Ahojte...ja tiez hladam nejaky sposob na oddialenie, ale pisem hlavne kvoli tym citronom...na mna to zabera, aj ked neviem povedat presne mnozstvo, ja mam citrony velmi rada, takze ich jem relativne casto...ale kazdopadne viem, ze to nemusi byt citron ako taky, staci citronada, alebo aj len vela zeleninovych salatov s citronom...podla mna, cim viac, tym lepsie, citron predsa uskodit nemoze :-))) Ale ja by som sa na to aj tak nespoliehala, potrebujem oddialit M o 7-10 dni a neviem, ci by mi na to ten citron stacil....myslim, ze tak do 5 v pohode, ale....takze ja asi radsej vyskusam tie tabletky :-D

Tinuška

V tom prípade je už menštruácia pravdepodobne na ceste :) A keď Ti menštruácia nepríde dovtedy kým sa nedostaneš ku gynekológovi, tak on Ti ju na 100% dá vyvolávaciu injekciu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si vyvolať menštruáciu? - Fórum - ZDRAVIE.sk