Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

miška.

Čaute všimla som si na viacerých forach ze sa opakuju stale tie iste mena doktorov co robili nos.(Koštál,Guba,Kováč,Minarovjech...)ale neviete ake nosíky robí napr. z Ružinova Šimkanin, Hedera... Alebo lekari z iných klinik v BA?

alexis___

miriamus: no ja som mala z toho svojho frnaa taku depku, ze uz ani nepamatam ako dlho mi to odpuchovalo... ale myslim, ze asi tak mesiac a pol... asi aj tie tabletky pomohli...viem ze boli oranzove, take velke ako lentilky :)) to su celkovo na opuchy, tvoj lekar urcite bude vediet nazov :) ved posli foto a zhodnotime ti ci mozes chodit medzi ludi :) ale inak poznam ten pocit. Ja som sa tiez hanbila.... a nemohla som sa pozriet ani na seba do zrkadla, lebo hned som sa rozplakala.

miriamus

j - a ako si to ty zvladala s trpezlivostou? myslim to,ze nostek odpuchaval az polroka...:(Ved ja sa toho desim, to je strasne dlho...A ta cast medzi ocami ma trapi najviac, ako som napisala v 2.prispevku z akeho dovodu...vyzera to spredu ako tiger :))) teda :((( vies, oni to maju take siroke pri nose, tucne...aaach davam si na nos repik.odvar, to mi aj v lekarni poradili, ziadne masticky nic len repik... ale vysledky nevidim, stale je rovnako tucnyyy :(( A to asi az po tom polroku mam ocakavat, ze nos bude vyzerat tak, ako som povodne chcela???

miriamus

Alexis, dakujem, ze si mi napisala, ze aj tebe dal dole sadru na 8.den, velmi ma to potesilo a ukludnilo :) Lebo naozaj som sa bala, ze to nejak skoro, citala som na nete, aka je fixacia dolezita a nema sa zanedbavat a ze sa dava na 2 tyzdne...a ja na 8.den,ale tak hadam je to ok.Mne nedal ani dlahu na noc, keby sa buchnem :)Aj som sa parkrat jemne buchla nejak, trosku zabolelo ale po chvili preslo...boze dufam to tym este viac neopuchneee :(( a Alexis, aj ti tie tabletky na opuchy pomohli nevies? Lebo ja som nejaka netrpezliva s tymto mojim odpuchnutim, nevidim ziadne pokroky, davam si na nos repikove odvary ale stale je rovnako napuchnuty...:(( viem chce to cas ale to naozaj aj polroka je este taky isty napuch.? boze moj. dakujem za odpoved :)

miriamus

j - 2 mesiace si mala opuchnutu tu cast medzi ocami? Pane boze, ja som z toho uplne nestastna, lebo to vyzera strasneee - tym, ze je to opuchnute, tam nie je ta jamka medzi ocami a splyva mi celo s nosom = celo a nos su v 1 rovine, nedeli ich prirodzene ta jamka..Strasne sa bojim, ze to sice odpuchne ale nie ovela, lebo to bude velmi zle...:(( a tebe ta cast medzi ocami velmi klesla=odpuchla? alebo len minimalne?Neviem, v akej miere mozem ocakavat to odpuchnutie....mam 10.den po operacii a nos mi pripada velmi velky, tucny, napuchnuty, taky aky sa mi presne nepaci a aky byval...tak strasne dufam, ze naozaj je to tym opuchom, lebo lekar mi aj zuzoval spicku, ale teraz ked sa na seba pozriem, tak ju mam tak isto tucnu/siroku aku som mavala predtym...tak verim, ze ked teraz v opuchnuti vyzeram tak ako predtym, tak hadam to naozaj riadne odpuchne a to bude moj zelany vysledok...Len cakat pol roka??? Dovtedy budem mat stale takuto uhorku? :((( aach baby tak velmi ma to trapi...hrb mam sice prec,ale ta spicka je stale tak tucnaa, modlim sa aby bola naozaj len velmi opuchnuta a ze sa uplne potom zmeni moj tvar nosa...J, po tom polroku ked uz presli vsetky tie rozne opuchy, vyzeral tvoj nos presne ako si ho chcela? dakujem vam za radu.

j

Ja som mala nostek (hlavne tu cast medzi ocami) opuchnuty 2 mesiace, pomaly to ustupovalo. Ale este tak dalsie 2-3 mesiace som ho mala rano opuchnuty, ale cez den to zmizlo. Takze hlavne klud babulky, vysledok sa rysuje tak cca. za 6 mesiacov.

alexis___

aj mne dal dokrot dlahu dole na 8. den myslim ze to bolo. Nic som si nemala prelepovat. Len na noc mi dal dlahu, ze si ju mozem prikladat, ale to len z dovodu kebyze som sa udrela, aby ma to nebolelo. Ale inak nic, ziadna masticka a ani ziadnu masaz mi nekazal robit. A spominam si ze som brala na opuch nejake tabletky, ale uz neviem ako sa volali

miriamus

a este nieco :)mne dali dole sadru na 8.den po opke a uz nic ine...nemam si ho ani prelepovat, proste nic mam ho holy. je to normalne a OK? lebo som citala, ze fixacia sa nema zanedbavat, je velmi dolezita a mala by byt 2 tyzdne po opke. A ja na 8.den..Snad je to ok, co myslite? Lekar mi povedal na moje cudovanie sa, ze uz nos budem mat bez lepenia tak skoro, ze: Mate ho uz dobry tvrdy, netreba ho lepit....:) mate niekto takuto skusenost? dufam je to ok.dakujem za info!!

miriamus

Alexis, prave toho sa bojim - ze mi odpuchne len TROSKU, lebo to je potom velmi zle...tak ho budem mat taky isty ako predtym...presne ako pises, ako mi dal dole hrb, tak je teraz ten nos sirsi..ty ked si ho mala uzky, tak je to uplne v poho ze ho mas sirsi,ale ja som ho mala predtym siroky-taky tucny a prave som opkou chcela nielen dat dole hrb ale aj ho zuzit...a vies co? Pripada mi este sirsi ako byval-asi tym, ze predtym ten hrb mi tak vydvihoval nos dohora a zuzoval ho, teraz sice z profilu nie je krivy,ale spredu je este sirsi a tucnyyy...som uplne zufalaaa :(( len dufam, ze mi este poriadne odpuchne,mam 9.den po opke, este tomu davam 1-2 tyzdne asi..

alexis___

miriamus: ja som si na opuch nedavala vobec nic. Nic mi ani lekar nekazal. Inak aj mne brusil hrbol, ale nos mi nelamal a odpuchlo mi to len trochu. Mam ho sirsi ako predtym. Ale v podstate je stale uzky, lebo predtym bol az prilis. No snad ti to pekne odpuchne :)
Mne tie lekar vravel, ze mi nadvihol spicku, urcite aj nadvihol, ale ja rozdiel nevidim :( a preto by som s tou spickou chcela ist este raz...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastika nosa - spicka - Fórum - ZDRAVIE.sk