Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

atalienka

ahojte, ja potrebujem si dať spraviť prepážku v nose lebo je vybočená a dala by som som si aj spraviť nos - teda špičku môžete mi oradiť nejakého dobrého lekára? ďakujem

cheequix

jessica: Ak ti mozem poradit (aj ked neviem, odkial si), skus Cervena v BB. Je fakt dobry. Mna operoval pred necelym rokom a pol. Odstranoval mi hrbolcek a mierne zuzoval nosne dierky. Nakolko bol mojou nocnou morou prave ten hrbolcek, spicku som vtedy nejako neriesila. Az teraz, ked je nos takmer dokonaly, som si vsimla, ze spicka je voci zvysku nosa do istej miery taka...ako to mam nazvat...masivnejsia? hrubsia? Nepripisujem tuto "chybu" lekarovi, lebo ja som o upravu spicky neziadala. V novembri som bola opat u neho a pytala som sa ho, ze co by sa teda dalo s tou spickou robit. Povedal, ze to uz bude rychla zalezitost v lokalke (prva operacia bola v celkovej anesteze)a ze to bude brat ako reoperaciu, cize mam to zadarmo. Ak ta este nieco zaujima, kludne sa pytaj. Ak mozem, poradim.

jessika

ahoj to je v pohode.bola som na septorhinoplastike pred 4rokmi a moj nos vyzera ako pred tym.dobre upraveny ho mam akurat tak z vnutra,lebo sa mi zle dychalo,ale z vonku mi napuchol tak ze hrbolcek mam stale.preto som chcela aby mi niekto poradil nejaku dobru kliniku.lekarka ma dnes odporucila na nemocnicu sv.cyrila a metoda v BA.mate s nou niekto skusenosti?moj problem je ze niesom z bratislavy.

Laura S

alexis

ja som bola na prvej operacii v BA u primára MInarovjecha v Ružinovskej nemocnici ( neodporúčam ) a na druhej operácii som bola v Banskej Bystrici u Dr. Kováča ( Roosveltova nemocnica ) a môžem ti ho odporučiť, je skvelý a starostlivosť je na vysokej úrovni. Cítila som sa ako doma :o)
Jasné, foto ti pošlem, len mi napíš e-mail, lebo ten, ktorý je na fóre nefunguje...