Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

ilona77

Ahojte. Som 2 tyzdne po oper. (tvrde aj mäkke casti), no namiesto toho, aby som bola stastna, prezivam presny opak. Chcela som to prirodzene, no nie az tak, ze ani nebude vidno, ze som si nos dala zmensit. Boze, on je stale velky, so spickou mi ani nic nerobil, mam velke nosne dierky, iba mi trochu zbrusil hrbol. Ved ked uz som sa na to vsetko dala a zaplatila tolke peniaze, mam pravo byt spokojna, nie?! Vsetci vravia, ze je to super, ze by mozno ani nezistili, ze som bola na oper. A tym mi este viac "pomahaju". Myslela som, ze by som na posudenie poslala fotky inym chirurgom. Prosim, mate niekto podobne skusenosti? Reklamovali ste zakrok? Myslite, ze ked to vsetko lekarovi poviem, upravi mi to zdarma?

zuza

ahoj lika,ja som bola na op 18.6.08,nos mi uz celkom pekne odpuchol ten hrbolcek trochu spadol ale pod okom je vidiet,v sep idem na kontrolu uvidim co mi na to povie a podla toho sa zariadim.

lika

ahoj zuza ja som bola tiez na op a urobil sa mi na jednej strane taky hrbcek chcem ist na opravu, alebo aspon na konnzultaciu co a ako. viem ze to niekedy nejde hned na prvy sup. na op som bola pred rokom presne.

zuza

ahoj Monitaaa, zo srdca dakujem za odpoved,v sept idem na kontrolu a potom teda uvidim, este raz dik a zelam pekny den pa

Monitaaa

ahoj zuza, dobra klinika by ti to samozrejme mala urobiť gratis, je super ked sa to podari na prvy krat ale je vela pripadov ked sa to este troska vylepsuje neskor. ja možno tiez pojdem ale ukaze sa v oktobri či sa to nezmeni. ak nie naplanuje sa druha op

zuza

ahojte,bola som na oper nosa a na jednej strane mi zostal maly hrbolček može mi niekto poradit ci možem ist na oparavu či sa to znova platí alebo ako?

Laura S

chaj

antikonc. by si mala vysadit aspon 4 tyzdne pred OP. Ale niektory lekary nezakazuju vysadit tabletky. ja som napr. bola na operacii a normalne som uzivala lieky