Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

cheequix

monitaa: tak to mas potom celkom fajn, ja som sa celu noc nudila, lebo kvoli tamponade som nemohla spat. tak uz len, aby to to vsetko dpore dopadlo...

monitaa

vo stvrtok mi to budu robiť, ja som sa pytala tak vravel že možem isť aj domov, kôli tomu mi naplanoval operaciu na doobedu a nie poobede. lebo mam male babo, tak dufam, že nebudem musieť ostať

cheequix

monitaa: mna si tam nechali na noc, hoci som silno protestovala:-) ale nakoniec to bolo hadam aj dobre,lebo z tych premedikacii som bola dost oblbnuta. ale ak by na tom tvoj lekar netrval, mozes kludne ist domov, ale samozrejme s nejakym doprovodom.

cheequix

monitaa: no skoda. mas pravdu, aj ten malinky kusocek, ktory ti zo spicky zobere, urobi divy. budem ti drzat palceky, aby ste sa s doktorom pochopili a urobil ti super nostek. ked ti daju dole dlahu, posli fotku. budem rada. kedy to mas?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastika nosa - spicka - Fórum - ZDRAVIE.sk