Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

atalienka

cheequix: hm a si pn, alebo už nie? A kedy to budeš mať uplne odpuchnuté? Je fajn, že si spokojná, ved o to šlo hlavne že to vyšlo..uf....

cheequix

santee: ano, spicku mi robil v lokalke. Ja som mala tiez ten problem ako ty, ze po operacii kosti sa mi spicka zdala neprimerana k zvysku nosa. Toto by si baby, ktore chcu ist na operaciu mali prekonzultovat s doktorom. Mne to nenapadlo...

cheequix

atalienka: Jasne, mne to dal dole po tyzdni, lebo ja som mala vlastne robenu len spicku. Fotku ti mozem poslat, ale mam to len v mobile. Co sa tyka opuchov, tie prisli tak druhy den po zlozeni dlahy. Cize teraz vyzera nos trochu mohutnejsie, ako ked mi dali dole dlahu a ako bude v skutocnosti vyzerat. Dnes uz aj citim trochu bolest, ale len ked si to miesto potlacim.

santee

cheequix ahoj, ja som bola na plastike nosa presne pred rokom v apríli a myslela som, že mi spraví kosť, aj špičku.Kosť je fantastická, ale špička sa mi stále nepozdáva. Proste nepatrí k novej kosti. Operaval ma dr.Mynarovjech a chcela by som ísť k nemu ešte na špičku.Ako ti to robili, v lokálke?

pekny nostek

Prosim poratte mi chccela by som palastyku nosa komplet cely nos ale kde to robia a kolko to asi tak stoji prosim napistteee

atalienka

cheequix: to ti dali dolu po týždni? Super, ako sa cítiš a ozaj nemôžeš mi poslať fotku? Celkom by ma to potešilo...a opuchy ako si s nimi?

nosteeeeek

Ludia nebojte sa nicoho, ked chcete ist na plastiku nosa chodte, ja som bola v decembri a som nadmieru spokojna. A nie je pravda z e v Nitre dobre nerobia, j asom bola u Mladeka v Nitre a som spokojna. Bola som si dat hrbolcek odstranit. Ziadna bolest, nic, len ta tamponada a dlaha boli strasne, a modriny ani nehovorim, cele oci som mala opuchnute, ale vobec to nebolelo, takze vrelo odporucam. A ja som ani nevedela ze mi tu tamponadu vybral, lebo som mala este cely nos opuchnuty takze asi tak.. Po 10dnoch mi dal dole dlahu a hned som aj isla von, akurat den pred silvestrom. Moje okolie reagovalo kladne, vsetkym sa to paci, a nevahala by osm ist este raz :)

Laura S

triska

moje okolie na plastiku reagovalo velmi pozitivne, kazdy mi hovoril, ze ako som opeknela :o)Na plastiku som isla tajne a s vysledku boli prekvapeny. Na prvej operacii som bola ked som mala 22rokov ( kost ), na druhej operacii ( spicka nosa ) som bola v 25 rokoch. Jazvy nemam ziadne, ani bolesti som nemala ziadne, akurat som mala zopar modrin a opuch po operacii spicky nosa a vela modrin a dlahu na nose 2 tyzdne po opracii kosti. Podla mna je urcite lepsia celkova anestezia. Nezvladla by som vnimat to vsetko :o)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastika nosa - spicka - Fórum - ZDRAVIE.sk