Piercing v jazyku alebo tattoo?

Luulii

Kazdy reaguje individualne na vsetko a ja na Tvojom mieste by som sa rozhodla sama. Ak Ti niekto poradi piercing, das si ho a nebudes spokojna, mozes h dat dole a vsetko sa vrati do starych kolaji. Ale ak sa das potetovat, tak to nejde spat. Jedine pri tetovani docasnom, ale aj to nemusi zmiznut uplne.
Ja mam piercing, sice v nose, ale je to splnenie sna este ked piercingy neboli popularne :) a mam aj tetovanie, takze viem, o som vravim :) ak chces, napis luli@zmail.sk

macko:))

ajojte mam piercing v jazycku aaa je to super ani to nebolelo odpuchlo mi to za dva dnia som velmi spokojna:)a dobre sa s tym bozkava odporucam:)

maverick

Cafte! Ja mam pierce v jazyku od leta, je to uplne super, nepresiel jediny den, kedy by som nebol rad, ze som do toho siel! Samotny prepich nebolel, bolo to len trosku citit ako sla cez jazyk ihla a potom samotna tycka... Opuch sa samozrejme dostavil, nebolo to velmi prijemne, ale na druhej strane to nebolo zas az tak strasne, ako to niektori opisuju (mne na to VELMI pomahala zeleninka)... Navyse mne opuch trval asi len 4 dni (ale je to individualne) - v pondelok mi to robila a vo stvrtok som si uz vymienal tycku za kratsiu...
Co sa materialu tyka, gulicku odporucam plastovu, nie kovovu - nenici zuby a ked sa vam nahodou dostane pri jedle medzi zuby, tak prehryznete ju, a neodstiepi sa vam zo zubov...
Co sa tyka diskretnosti (a schovavanim napr. pred rodicmi), neverili by ste, ake to je nenapadne... Moji rodicia o tom stale nevedia (uz je to vyse pol roka), a to sa ani nepokusam to nejak extra schovavat (ale pre dokonalost odporucam priesvitne akrylove/plastove gulicky).
No a co sa tyka toho, ci si to budete moct vybrat bez toho, aby sa to zrastlo, nepotesim vas - jazyk sa zrasta STRASNE rychlo - normalne za 6 hodin bez piercu uz nemusite mat po dierke ani stopy... Ja som ho raz mal vybraty hadam na 2 hodiny a len-len, ze som ho dal naspat...
Ak stale vahate, ci ano alebo nie, odporucam na "nie" uplne zabudnut... Sami uvidite, ako sa vam to bude pacit - kazdopadne si to ale chodte dat spravit k profesionalovi, inak ozaj hrozi riziko komplikacii...
Ak som vam nezodpovedal nejake vase otazky, kludne ich posielajte na M.a.v.e.r.i.c.k@zoznam.sk - budem sa snazit zodpovedat co budem vediet a v najkratsom mozom case... Cafff...

sara13

Ahoj 00001 ja osobne ti mozem odporucit tetovanie, dala som si jedno na kotnik a neostalo len pri nom dala som si aj z vrchu slapy pri prstoch ta je velmi sexi a pekna a este jednu na krize a nelutujem. este som rozmyslala aj nad piercingom do pupka ale citala som dost vela za to a asi to nieje najlepsia cesta, mas vselijake zony v tele ktore mozes porusit.

nanka1

ked si das tetovacku tak pocitaj s tym ze ti to nezmizne nikdy..moja kamaratka to velmi lutuje ..byt tebou tak si daj radsej ten piercing do jazyka, nekazia sa tak velmi zuby kamaratka to ma a je spokojna