bez liekov nemenštuujem - budem môcť mať niekedy deti?

Príspevok v téme: bez liekov nemenštuujem - budem môcť mať niekedy deti?
patriiicia

ahojte, mám 20 rokov, a menštuáciu bez liekov nedostanem, a napsledy to bolo ale pred 2 rokmi mi robila doktorka testy a že som ani neovulovala, v tej dobe ešte, budem môcť mať deti raz? ste tu i také ženy? potrebujem poradiť, lebo priateľ o mojich problémoch vie, a bojím sa že nikdy nebudeme mať deti. boli ste i vy v takejto situácií nikedy? ináč chodím k doktorke, a naposledy som mala menňštruáciu 5,11, od vtedy neberem lieky a čakám ale teraz budu trimesiace a za idem nakontrolu, a furt nefunguje to tak ako má.mám nádej že budem mať deti?

dvojbotka

jooooj frida teraz si ma vystrasila :(((( mne na sono tiez lekar zistil ze mam mensiu maternicu..dokonca si to vsimol 2 krat lebo rok po prvom sone si uz nepamatal ze mi to raz spomynal.ked som sa ho pytala ze ako to bude s tehotenstvom tak vravel ze by to nemalo robit problem,ze maternica sa dokaze velmi natiahnut...ale teraz ked si ty pisala tak sa zacinam bat :(((

slaves

Ahojte.Ja mam 24 a mam podobny problem. Menzes mam ked beriem HA teraz som ho vysadila a menzes sa nedostavil uz asi pol roka. Od 16 som mala menezes normalny, zmenilo sa to ked som schudla asi 8 kg. Teraz mam 59 a 170 cm. Pijem bilinne caje a dufam ze sa to upravi. Moja gyn. mi nevie poradit tak skusa co zaberie ale rozmyslam o komplexnejsom vysetreni a uz som pocula o tej Lubochni tak tam asi zajdem. dakujem za vase povzbudzujuce prispevky:)

frida

no marti, ja som uz pisala, ze mam menstruaciu mozno patkrat do roka a ze mam dve zdrave krasne deticky. nechcela som tu strasit, ale ked uz o tom pises, aj ja som mala malicku maternicu a vlastne moje prve tehotenstvo skoncilo potratom v 4. mesiaci. aj ne vraveli, ze je to akoby priprava na tehotenstvo. dalsie dve tehotenstva boli uplne v poriadku. len sa nestresujte tym, ze nebudete moct mat deti. treba skusat, partneri budu urcite velmi radi :-)))

marrrrrrti

ja mam ten isty problem, dokonca ja som prvykrat dostala menstruaciu iba na zaklade toho, ze som brala hormonalne tabletky, pretoze mam malo hormonov...
a bola som u jedneho odbornika a ten mi povedal, ze mam radsej brat natikoncepciu pretoze je to lepsie....zacala som brat
inak podotykam,ze mam 21 rokov a beriem tabletky ci uz HAK alebo hormonolane tabletky priblizne 3 roky..
a vraj mam mensej velkosti vajecniky.....a ten odbornik mi na to povedal, ze otehotniet mozem kludne ale skor bude porblem s donosenim dietatka...
a moja gynekologicka mi to potom potvdrila a este aj povedala,ze je to tak,ze moze sa stat,ze dieta potratim a tak sa mi podari mat dietatko,alebo mozno az 2x potratim, vraj tymto bude silnejsia aj maternica aj vajecniky

engel

Ahoj,Patricia! Mne osobne pomohol Wild Yam (koren divokeho yamu).To su tobolky,ktorych pravidelne uzivanie nastartuje prirodzenu produkciu hormonov v organizme.Mne sa cyklus upravil uz po mesiaci uzivania.Je to neskodne a cenove dostupne.Mam to z: doplnky.com .

val

Ahoj!Netráp sa a skús najprv zmenit´lekára.Mala som od puberty problémy a ver že ked´som sa odhodlala íst´inam výsledok nenechal na seba čakat´.Mám 9 ročného syna a od jeho dvoch rokov mám zas tie isté problémy. Liečila som sa do marca 2007!Mala som toho plné zuby tak som s tím sekla.Raz v autobuse som vypočula rozhovor na naš problém.Obyčajný bylinkový čaj pit´.Skúsila som a ver ono to fungovalo.Pila som ho týžden´a potom vždy na 21 den´dovtedy kím som nemenštruovala.Najlepšia je ALCHEMILKA ale vraj existujú aj iné bylinky ale túto mám overenú.Stačí jedna šialka denne ale neni to pravidlo a ešte musí! byt´sypaný!Prajem super výsledok.

patriiicia

celkom ste ma baby povzbudili, takže nádej mám, že by som mohla mať deti, od hmotnosti to nebude, mám normálny BMI index, a tak teda niesom sama, naozaj som rada že ste sa mi ozvali. fakt Ďakujem