Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citim sa trapne...

Príspevok v téme: Citim sa trapne...
stanozz

Caute vsetci! mam taky problem,ze ked sa s niekym rozpravam a to aj s blizkymi tak nahazdujem stale taky zly pohlad ale pritom to ani nechcem robit a sustredujem sa na to ay som to nerobil ale neviem uz to je asi vo mne a este k tomu nedokazem s niekym novym nadviazat kontakt a strasne na mna vplyva zmena prostredia a este k tomu som brutalne naladovy a neviem co mam robit konecne uz chcem yt normalny,ma niekedy chut sa zabit.. fetoval som pervitin ale uz asi rok som cisty...prosim poradte mi nejake riesenie

lea

nahodou, zeny letia na takych "zlych chlapcov" :-)) budu sa pri tebe citit ako s bodyguardom, to nie je na zahodenie :) moj frajer tiez chodi po svete s takym zlym pohladom a nikdy donho aspon nikto nezapara, tak ma to svoje vyhody

domko

Skus sa viac usmievat. Je tazke usmievat sa a popri tom mat zly pohlad. Pozor! Je to laicka rada, nie som si ista, ci to bude fungovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citim sa trapne... - Fórum - ZDRAVIE.sk