Prečo muži tak chcú orálny sex?

adamko pan

Zle to popisuješ, že "túžia". Oni netúžiam, oni si to radi vychutnajú a to preto, lebo sa nemusia namáhať a nič robiť. Koho si myslíš, že baví, aby vkuse skúšal nejaké krkolomné polohy, z ktorých ti ide nohy podlomiť alebo ruky skriviť? Muž je vždy iniciatívny, ženy málokedy, tie by sa len váľali s nohami hore. Takže dopraj chalanovi niekedy oddych a postaraj sa o neho ústami. A tu máš na to návod, keďže ti to asi nebude moc jasné, že ako na to --- -odkaz odstránený-

bird

Lebo chlapi vzrušuje pohľad a keď vidí súčasne krásnu ženskú tvár ako sa baví v jeho rozkroku tak to je proste super. Oral v tme-nuda :)

Manson

no ja vám presne popíšem, prečo ho muži majú tak radi a prečo by aj ženy mali rady fajčiť.. v prvom rade pre zdravie!! Je to veľmi zdravé pre obe strany... viac tu www.zvacsenie.sk

cumskal

Prečo je to tak nespravodlivé :D Muž, ktorý chce byť urobený pusou si nájde takú, ktorá to nechce a naopak keď to žena rada robí tak nájde takého ktorému je to jedno... Môj názor je taký, že orálny sex je niekedy lepší ako sex, dá sa urobiť hocikde.. Ja to mojej žene robím pusou vždy keď sa dá, nie vždy to chutí, to záleží podla toho či jej to robím hned po sprche alebo mala sprchu pár hodín pred tým, ale aj keď to zo začiatku nechutí tak po pol minute už tá chuť zmizne, tak myslím že to je aj naopak.. Mne to tiež nechcela robiť ale zistila že to nieje také zlé, treba viac hygieny, poprípade v sprche... Prehĺta aj keď to nevyžadujem, no viac ma vzrušuje ak jej to vyteká s pusiny a to je málo kedy :)

Ovecka25

Orálny sex môže so sebou prinášať aj početné riziká.
Nie všetky. Ale rozhodne neplatí, že pri orále ste v bezpečí. Platí to hlavne pre ženy.

Každý penis, aj ten čistý, má svoje baktérie. Po vášnivej noci s hojnou porciou orálneho potešenia môžete mať v ústach a na perách vriedky, afty, bolestivé ranky. Nie je to dôvod na paniku a zrejme nejde o žiadnu smrteľnú chorobu, ale jednoduchú infekciu. V kombinácii so slabou imunitou aj „zdravý“ penis môže infikovať ústa.

zena.pravda.sk

M 25

ja by som to tomu môjmu robila stále :D najlepšie, ked ho len tak prekvapím, najradšej počas šoférovania :D
ten pocit, že moje ústa ho dokážu tak velmi vzrušiť .. on ešte tak úžasne chutí a vonia! som z neho paf! a ešte ten krásny penis :D uuplne mi vyhovuje ..
a samozrejme mu doprajem aj ja orálne vybláznenie na mne ;)

haistera

.. ja by som to svojmu chlapovy aj dopriala ked mne to tak strasne vadi. proste ja neneham ani jeho mne a ja nedokazem ani jemu.. ta chut mi proste tak vadi :(

rianka

ja osobne sa zastavam oralneho sexu pri muzoch.mojho priatela to bavi a aj mna.vobec mi nieje nic nechutne na tom.je to jednoducho pre nich velmi vzrusujuce...
a je to uplne normalna vec.ked oni nas lizu preco mi nie ich vyfajcit :}

fgf

deana, ten je nejaky divny :D povedz mu nech si zavrie oci...a inak on sa neciti ponizene ked ta lize? to je predsa to iste